Reklama

Oscary 2008

"Pierwsza miłość" dla dzieci

Gwiazdy serialu "Pierwsza miłość" wcielają się w rolę dziennikarzy. Napiszą o blaskach i cieniach aktorstwa oraz zdradzą, jak wygląda codzienna praca na planie serialu. Zredagowane przez nich teksty ukażą się12 grudnia w specjalnym dodatku jednego z polskich dzienników. A wszystko to dla potrzebujących dzieci, dla których już po raz szósty organizowana jest akcja "Fabryka Świętego Mikołaja".

Aktorzy "Pierwszej miłości" na poważnie podeszli do nowego wyzwania. Pełni zapału zabrali się do pracy. 20 listopada w dekoracjach serialu odbyło się kolegium redakcyjne.

Reklama

Redaktorem naczelnym "Gazety Pierwszej Miłości dla Fabryki Świętego Mikołaja" został Łukasz Płoszajski.

"Nie będę ukrywał, że bycie redaktorem naczelnym to dla mnie olbrzymie wyróżnienie, podobnie jak stworzony przez nas zespół, z którym miałem olbrzymią przyjemność pracować" - przyznał aktor.

Gwiazdy napiszą o sobie, o pracy w serialu i w teatrze oraz o kreowanych przez siebie rolach. Zdradzą też na pewno, co jest ich wymarzonym mikołajkowym prezentem. Dzięki tekstom widzowie poznają aktorów z zupełnie innej strony. Będą też mogli przekonać się, co sami artyści myślą o kreowanych przez siebie postaciach.

Magda Margulewicz opisze blaski i cienie grania blondynki, a najsłynniejsza serialowa para, Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk opowie o wzruszającym spotkaniu z ciężko chorą Alą, które okazało się przełomowe w ich życiu.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zaglądnij na wortal Świat seriali.pl

INTERIA.PL

Reklama