Reklama

Oscary 2008

"Pierwsza miłość": Będzie ślub?

Wszystko wskazuje na to, że skończy się zła passa Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Rafał (Adam Krawczyk) to jej długo oczekiwana miłość. Para jest już zaręczona, a przygotowania do ślubu idą pełną parą. Pozostaje tylko dogranie kilku szczegółów i wybranie sukni.

Jak dotąd Kinga nie miała szczęścia w miłości. Krótkie i burzliwe związki, nieodpowiedzialni mężczyźni. Tym razem ma być inaczej. Rafał wydaje się być osobą, na której można polegać.

Reklama

Co najważniejsze - odwzajemnia uczucia Kingi.

Mimowolnym twórcą tego związku jest Artur (Łukasz Płoszajski). To dzięki niemu Rafał i Kinga spotkali się po raz pierwszy. Teraz Artur może jedynie wyrzucać sobie, że poznał Rafała z dziewczyną, którą cały czas uważa za miłość swojego życia?

Przygotowania do ślubu to nerwowy czas dla każdej panny młodej. Tym bardziej dla osoby o tak wybuchowym charakterze jak Kinga.

" Ona szaleje i na tym właśnie polega jej urok - opowiada wcielająca się w tę postać Aleksandra Zienkiewicz - Z jednej strony chce żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik, a z drugiej najchętniej by stamtąd uciekła. Świetnie się bawię, grając te sceny".

W szale przygotowań Kinga zostaje bez przyszłego męża. Mimo że na spotkanie w salonie mody ślubnej mieli iść razem, Rafałowi wypadło coś w ostatniej chwili. Dziewczyna jest wściekła.

W tym momencie nieoczekiwanie pojawia się Łukasz (Robert Koszucki) proponując jej pomoc. Kinga zgadza się, jednak chwilę potem wybucha. Całą swą złość wyładowuje na Łukaszu, który obrywa za to, że jest jak inni mężczyźni: nieodpowiedzialny, lekkomyślny i niedojrzały.

Kinga zdaje sobie sprawę, że trochę się zagalopowała. Napiętą sytuację rozładowuje śmiech obojga bohaterów. Łukasz nie tylko podwozi Kingę do sklepu, ale staje się również jej osobistym stylistą. Pomaga w wyborze sukienki, doradza i podpowiada. Zdaje się doskonale rozumieć dziewczynę. Tylko, że to nie on powinien być na tym miejscu!

Z Kingi nagle opadają wszystkie emocje. Płacząc, wyjawia Łukaszowi swoje wątpliwości związane ze ślubem. Chłopak zapewnia ją, że jest piękną i wyjątkową kobietą, a Kinga pod wpływem impulsu... całuje go!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych serialach i podyskutować o nich, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl.

INTERIA.PL

Reklama