Reklama

Oscary 2008

Osyda: Praca, szkoła i pasja

Zawrotna kariera może być zgubna dla młodej dziewczyny. Jak radzi sobie Joanna Osyda, która dzięki serialowi "Majka" z dnia na dzień stała się gwiazdą?

"Pochodzę z miejscowości oddalonej od najbliższego teatru o 80 km, nie dorastałam wśród ludzi w jakikolwiek sposób związanych z filmem" - mówi Osyda, która dziś kursuje między uczelnią w Łodzi, Krakowem, gdzie powstaje serial, i Warszawą.

Reklama

Ekipa "Majki" jest pod dużym wrażeniem zdyscyplinowania artystki. Kiedy przyszła do serialu, swojej pierwszej pracy, i powiedziała, że nie zamierza brać urlopu dziekańskiego, bo chce pogodzić naukę i pracę, przyjęli to z dużym niedowierzaniem. Okazało się jednak, że jej się to udaje.

"Ma dużo szacunku dla pracy swojej i całej ekipy. Co więcej, Joasia ma czas nie tylko na pracę, szkołę, ale i pasję. Kiedy ucieka do Łodzi, to często właśnie na próby w teatrze" - zdradzają twórcy serialu.

Blask fleszy nie oślepił dziewczyny z Konopnicy, pewnie stąpającej po drodze sławy.

"Jest sympatyczna, ale ma swoje zdanie i potrafi bronić własnego stanowiska. W tak trudnym świecie, jakim jest show-biznes, to niezwykle istotne" - mówią o niej w telewizji TVN.

Wbrew pozorom, ta ambitna 21-latka nie myśli wyłącznie karierze. Już na studiach znalazła chłopaka spełniającego jej oczekiwania. A w życiu w biegu to uczucie z pewnością dodaje jej skrzydeł.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pasje | szkoła | Majka | dziewczyny