Reklama

Oscary 2008

Odkryła sekret znanej aktorki

Doskonale wiemy, że Frania Maj (Agnieszka Dygant) ma bzika na punkcie gwiazd. Wśród nich jest sławna aktorka Ewelina Lang (Ewa Kasprzyk), która ma zagrać w najnowszym filmie Maksa. Kiedy ta wiadomość dociera do najlepiej zorientowanej w świecie show-biznesu Niani, postanawia ona zrobić wszystko, by poznać aktorkę.

Niania wpada na genialny pomysł - przebiera się za ogrodnika i przy okazji spotkania z gwiazdą odkrywa jej wielką tajemnicę.

Reklama

Znając pannę Maj (Agnieszka Dygant) nie trudno przewidzieć, że jej plan w pewnym momencie wymknie się spod kontroli. Rola ogrodnika, okazała się trudniejsza niż przypuszczała. Niania, która na co dzień ubiera krótkie spódniczki i wysokie szpilki, nie do końca swobodnie czuła się w czerwonym kombinezonie a' la astronauta. Co spowodowało, że trochę narozrabiała.

Jej niezdarność doprowadziła do ujawnienia największej tajemnicy Eweliny Lang (Ewa Kasprzyk) - gwiazdy filmowej, którą Maks (Tomasz Kot) próbuje zaangażować do swojego nowego filmu. Frania zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i obiecuje dochować tajemnicy. A tak w zasadzie, prawie tajemnicy, bo mówi o swoim odkryciu matce (Elżbieta Jarosik). Pech chciał, że ich rozmowie przysłuchuje się dziennikarka(Karolina Korwin-Piotrowska) prowadząca plotkarski program w telewizji. Ta informacja jest dla niej absolutnym hitem i ogłasza ją na wizji. Wyjaśnię również, że wiadomość pochodzi z wiarygodnego źródła - od niani Skalskiego.

Tym sposobem rozkręca się prawdziwa awantura. Ewelina jest zdruzgotana i zrywa współpracę ze Skalskim. Ten, nie znając przebiegu sytuacji, obwinia za wszystko Franię i mówi, że nigdy nie będą mogli być prawdziwą parą?

Zasady, jakie obowiązują w show-biznesie najwyraźniej przerosły pannę Maj. Nie spodziewała się, że jej sympatia do znanej gwiazdy filmowej spowoduje tak wiele zamieszania, a nawet wpłynie na relacje ze Skalskim. Kariera Eweliny Lang stanęła pod wielkim znakiem zapytania. I choć Frania znalazła sposób, by pomóc odbudować jej wizerunek to tym razem Skalski zawiódł na całej linii. Czy to oznacza pogrzebanie wszystkich szans na związek Frani i Maksa?

Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godz. 20.00 na antenie TVN.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk | Agnieszka Dygant | Ewelina | odkrycia naukowe | Odkryj | show | Niania | lang | aktorka | sekret