Reklama

Oscary 2008

Nowy policyjny serial w Polsce

Wojny gangów, morderstwa i handel narkotykami. Dzielnice, w których policjanci nie mogą ruszyć się na krok z komisariatu bez broni. Czy to się może dziać w spokojnej Australii?

Przestępczość zorganizowana pojawia się zawsze, gdy jest szansa na zdobycie łatwych pieniędzy. Wystarczyło, że w Australii powstał rynek zbytu na narkotyki, a pojawili się gangsterzy.

Reklama

Melbourne w latach 1995-2004 było wstrząsane doniesieniami o krwawych porachunkach mafiosów i coraz bardziej zdecydowanych akcjach policji.

Do tych prawdziwych wydarzeń nawiązuje scenariusz serialu, który wchodzi na nasze ekrany, a w Australii bije już rekordy popularności.

Akcja zaczyna się, gdy młody policjant Steve Owen (Rodger Corser) dostaje zgłoszenie, że na jednej z imprez został zastrzelony mężczyzna. Są świadkowie. Dwie siostry zeznają, że zabójcą był Alphones Gangitano (Vince Colosimo).

Zaczyna się wyścig między policjantami i gangsterem. Kobiety zostają objęte programem ochrony świadków, ale Gangitano dociera do nich.

Cała akcja osłabia jednak jego pozycję w mafii i denerwuje bossów. Są chętni, żeby zająć jego miejsce. Kto wygra w tej skomplikowanej grze, w której stawką jest życie?

IP

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: policja | australii | handel narkotykami | serial