Reklama

Oscary 2008

Nowy partner Olszówki?

Na pomoc w poszukiwaniu miłości pospieszyli Marii Majewskiej (Edyta Olszówka) widzowie serialu "Samo życie" . W internecie przeprowadzono głosowanie, kto powinien zagrać nowego partnera jej serialowej bohaterki. Wśród aktorów pojawił się m.in. Marcin Dorociński, Piort Zelt, Bartosz Opania i Łukasz Garlicki. Plebiscyt wygrał jednak Artur Łodyga,

W "Samym życiu" czas na zmiany. Marysia (Edyta Olszówka) kupiła nowy piękny dom, do którego wprowadziły się również Julka i Wojtek, dwójka nastolatków, które Majewska zamierza adoptować. Nic chyba teraz nie będzie w stanie zburzyć jej szczęścia. Może los się w końcu do niej uśmiechnie i spotka mężczyznę swojego życia. Bo jak dotąd niestety... szczęścia w miłości Marysi brakowało. Leszek wyjechał na misję do Trzeciego Świata, a Zbyszek siedzi w więzieniu za przemyt narkotyków. To właśnie jego pociechom Marysia stara się stworzyć prawdziwy dom. Jest jeszcze Olgierd, wujek Wojtka i Julki, którego dzieciaki chcą wyswatać z Marysią, ale czy oni są sobie pisani?

Reklama

Scenarzyści wprowadzają jednak do serialu nowa postać - mecenasa Orlikiewicza (Artur Łodyga) , prawą ręką Torstenssona, właściciela gazety "Samo życie".

Na razie Orlikiewicza i Majewską połączy praca, ale przystojny mecenas z pewnością będzie zabiegał o względy Marysi. "Maria wywarła na nim ogromne wrażenie. Urzekła go uczciwością i prostolijnością. Z pewnością użyje całego swojego męskiego wdzięku, chcąc doprowadzić do spotkania na stopie prywatnej. Mam nadzieję, że zdobędzie się na odwagę i zaprosi Marię na randkę" - mówi o swoim bohaterze Artur Łodyga.

A co na taki rozwój wypadków Edyta Olszówka? Uśmiecha się i odmawia komentarza...

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Olszówka | samo | Życie | partnerzy | Samo Życie | partner | nowy partner