Reklama

Oscary 2008

Nowe twarze w "Na Wspólnej"

W listopadzie w serialu "Na Wspólnej" pojawią się trzy nowe postacie: Maja, Zbyszek i Honorata. Jak ich przybycie wpłynie na losy znanych nam bohaterów?

12 listopada widzowie będą mieli okazję poznać Maję Kochanowską (w tej roli Agnieszka Żulewska) Młoda i piękna dziewczyna, która wpadnie w oko Igorowi. Poznają się w samolocie, podczas powrotu chłopaka z USA. Załamany i zagubiony Igor po tym jak dowiedział się, że Paula go zdradziła, postanawia wrócić do domu. Pech albo przeznaczenie, jak kto woli, chciały żeby samolot, którym leciał z Mają miał awarię. Konieczne było natychmiastowe lądowanie i czekanie na podstawienie nowego samolotu. W tym czasie Maja i Igor mieli więcej czasu, żeby się poznać i polubić. Nie wymienili się jednak numerami telefonu. Wydaje się, że ta znajomość skończy się zanim dobrze się zaczęła. Przeznaczenie pisze jednak dla bohaterów zupełnie inny scenariusz.

Reklama

Tydzień później na ulicę Wspólną zawita Zbyszek Malinowski (gra go Paweł Audykowski). Zbyszek to przystojny nauczyciel wychowania fizycznego. Będzie on już niebawem adorował, ku wielkiemu niezadowoleniu jej męża, Danusię Zimińską.

Natomiast pod koniec miesiąca, 24 listopada poznamy Honoratę (Aleksandra Konieczna). Pojawi się ona w życiu Romana w najbardziej oczekiwanym momencie. Po tym jak Ewa zostawiła go dla Borysa nie mógł się pozbierać. Mimo zdrady, Hoffer wciąż kocha żonę i trudno mu wymazać ją z serca. Honorata to piękna, subtelna i skromna kobieta, która pojawia się w jego życiu w dość niefartownych okolicznościach stłuczki samochodowej. Czyżby w powietrzu wisiała jakaś nowa dłuższa znajomość?

Być może listopad na ulicy Wspólnej odpowie na niektóre z tych pytań.

Serial "Na Wspólnej" emitowany jest na antenie TVN o godzinie 20.05, od poniedziałku do czwartku.

TVN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zbyszek | honorata | serial | Na Wspólnej | 'Na wspólnej'