Reklama

Oscary 2008

Nowe miłości w "Barwach szczęścia"?

Śluby, romanse i zdrady będzie można oglądać w nowych odcinkach "Barw szczęścia". Pojawienie się trzech przystojnych mężczyzn sprawi, że niejedno serce zabije szybciej. Czy to zagrozi związkom, które dotąd uchodziły za szczęśliwe?

Związek Julii (Marta Nieradkiewicz) i Pawła (Marcin Hycnar) przetrwał już niejedną burzę. Były kłótnie z rodzicami dziewczyny i narkotyki Pawła. Wydaje się, że teraz najgorsze już za nimi.

Reklama

Paweł robi karierę jako autor komiksu "Narkomiks". Przyjmie zaproszenie do udziału w programie telewizyjnym. Ma rozmawiać z ambitną dziennikarką (Beata Sadowska). O czym? Sądzi, że tylko o komiksie. Nie wie, że media rządzą się swoimi prawami. Zaskoczony pytaniem, wyzna, że "Narkomiks" powstał na podstawie jego własnych doświadczeń. A wiec brał narkotyki! Poprosi jednak o wycięcie tego osobistego wyznania przy montażu programu.

Mimo tego czeka go bardzo nieprzyjemna niespodzianka. I to w czasie świątecznego spotkania u teściów. Jego wyznanie: "Narkotyki prawie zrujnowały mi życie" - zaszokuje wszystkich. Czy to zapowiedz kolejnego małżeńskiego kryzysu Zwoleńskich?

Paweł ma podwójnego pecha, bo Julia spotka kogoś, przy kim będzie mogła zapomnieć o codziennych kłopotach. Nowy bohater serialu to włoski wykładowca Antonio Casalli (Piotr Borowski). Przystojny południowiec wie, jak oczarować kobietę, nawet taką, która przy pierwszym spotkaniu nazwie go "burakiem". Ich znajomość zacznie się na uniwersytecie.

Na początku przelotne spotkania w bibliotece będą niewinne, ale oboje poczują, że zaczyna ich łączyć coś więcej. Włoch zrozumie, że może o dziewczynę powalczyć. Czy Paweł w końcu zauważy, że na horyzoncie pojawił się niebezpieczny rywal?

Romansowych komplikacji będzie w nowej odsłonie "Barw szczęścia" więcej. Kaśka (Katarzyna Glinka) przeprowadzi się do Ksawerego (Sebastian Cybulski). Nie uda się jej jednak zapomnieć o Samie (Samuel Palmer). Ten zjawi się, żeby prosić ją o pomoc. Wyzna, że coś mu grozi.

W serialu pojawi się też kolejny przystojniak, którego zagra Paweł Deląg. Jego bohater to biznesmen, właściciel komisu samochodowego, w którym pierwsze auto kupi Natalia (Malwina Buss). Śliczna dziewczyna wpadnie mu w oko.

Nowym bohaterem jest tez Olgierd (Tomasz Sobczak), który kiedyś porzucił żonę i córkę, a teraz spróbuje je odzyskać.

Kłopoty czekają też Pyrków, Walawskich i Izabelę Gordon (Agnieszka Wagner). Za to na trochę szczęścia mogą liczyć Zenek (Jan Pęczek) i Basia (Sławomira Łozińska). W końcu staną na ślubnym kobiercu.

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień".

Tele Tydzień

Reklama