Reklama

Oscary 2008

Nowa postać w "M jak miłość"

Kubę Ziobera (Przemysław Cypryański) czeka prawdziwa życiowa rewolucja! Rozwód z Olgą (Karolina Nowakowska), walka o Krzysia (Wojtek Traczyński) i kłótnia z Marzeną (Marieta Żukowska). Do tego w jego życiu pojawi się nowa kobieta - Ala (Julia Pietrucha).

"Poznają się dzięki Marzenie, która jest redakcyjną koleżanką Ali" - wyjaśnia Julia Pietrucha.

Reklama

I dodaje: "Okaże się, że Kuba jest przyjacielem brata Ali sprzed lat. Gdy moja bohaterka była smarkulą, podkochiwała się w nim!".

Jednak nie rzucą się sobie w ramiona. Kuba, po rozstaniu z Olgą i batalią o Krzysia, którą ostatecznie wygra, bo uzyska możliwość widywania się z synkiem, znajdzie się w trudnej sytuacji.

"Będzie w potrzasku życiowym, kłótnie z Olgą emocjonalnie i psychicznie rozłożą go na łopatki" -tłumaczy Przemysław Cypryański.

"Na razie trudno mówić o nowej miłości, ale wszystko zmierza ku temu, że to właśnie Ala będzie kolejną kobietą w jego życiu - dodaje aktor.

Ich znajomość doprowadzi do wściekłości Marzenę, która po cichu liczyła, że w końcu zwiąże się z Zioberem.

"W pewnym momencie atmosfera w redakcji, gdzie obie pracują, bardzo się zagęści. Ala postanowi się zwolnić" - opowiada Julia Pietrucha.

Chwilę po odejściu z pracy zapłakana dziewczyna spotka Kubę, ale odrzuci jego pomoc. Zaniepokojony Ziober odwiedzi ją w domu, żeby zapytać, co się stało...

Przypomnijmy, że Julia Pietrucha już niedługo pojawi się w nowym serialu TVP1 "Blondynka", gdzie gra główną rolę.

Więcej czytaj w czasopiśmie "Świat seriali"

Świat Seriali

Reklama