Reklama

Oscary 2008

Nowa postać w "Barwach szczęścia"

Czy do Izabeli Gordon (Agnieszka Wagner) w końcu uśmiechnie się szczęście? Kobieta terroryzowana przez męża spotka kogoś, komu można zaufać.

Przypadkowe spotkanie w szpitalu może zmienić los dwojga ludzi. Iza pozna w czasie badań kontrolnych Szymona (Piotr Domalewski). Młody stażysta z oddziału położnictwa jest nie tylko przystojny, ale też budzi zaufanie. Wrażliwy chłopak szybko zauważy, że pacjentka panicznie boi się męża. Spróbuje więc zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa.

Reklama

Kiedy Izabela trafi z silnymi skurczami na porodówkę, zwróci się właśnie do Szymona z nietypową prośbą. Poprosi, żeby nie wpisywano jej danych do ewidencji szpitala, bo boi się, że mąż ją odnajdzie. Czy stażysta złamie dla Izy regulamin? Zobaczymy. Na pewno przyjaźń tych dwojga wyjdzie poza szpitalne mury...

Piotr Domalewski, młody aktor, który dołączył do ekipy "Barw szczęścia", do tej pory pracował w teatrach.

"Tak naprawdę to było moje pierwsze doświadczenie z kamerą i planem filmowym w ogóle" - wspomina kręcenie scen ze szpitala.

"Śledziłem cały czas z zainteresowaniem to, co się wokół mnie dzieje. A kiedy miałem przerwę w ujęciach, przyglądałem się wszystkim pracującym, żeby jak najwięcej się nauczyć! Wydaje mi się, że wręcz nieświadomie nadaję Szymonowi swoje cechy. Gdy rozmawiamy o uczuciach, to jego myśli i słowa są bardzo moje. Gdybym znalazł się w takich okolicznościach jak on, właśnie tak bym postępował. Myślę, że podkochiwanie się w Izie nie wyklucza jego bezinteresowności. Iza mu się podoba, ale Szymon ma zasady" - dodaje Domalewski.

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama