Reklama

Oscary 2008

Nowa postać w "Barwach szczęścia"

Niewinne spojrzenie błękitnych oczu i niechęć do wścibskich sąsiadek. Czy Dominika, nowa bohaterka "Barw szczęścia", coś ukrywa?

Kasia Górka (Katarzyna Glinka) po wyprowadzce do Zakrzewia nie chce, żeby jej mieszkanie zostało puste. Postanawia je wynająć. W końcu znajduje odpowiednią kandydatkę. W 329. odcinku "Barw szczęścia" poznamy nową bohaterkę serialu - Dominikę (Karolina Chapko).

Reklama

Jadzia (Agnieszka Pilaszewska) będzie niezadowolona, że córka nie uzgodniła z nią wyboru lokatora. Uda się na przeszpiegi do mieszkania Kasi. Zostanie potraktowana przez Dominikę uprzejmie, ale chłodno. I nie dowie się nic ciekawego. Nie będzie tym zachwycona. Nabierze przekonania, że niewinna twarz dziewczyny zwiastuje jedynie kłopoty.

Blond piękność wzbudzi natomiast życzliwe zainteresowanie sąsiadów. Urokowi studentki ulegnie szczególnie Kamil (Kamil Półtorak), instruktor z klubu fitness. Na wszystkie sposoby będzie próbował umówić się z nią na randkę. Niektórzy sąsiedzi zauważą jednak, że wieczorami Dominikę odwiedzają coraz to inni panowie. Zaczną się komentarze i podejrzenia, że Dominika nie tylko studiuje. Czy to zawiść? Kim naprawdę jest dziewczyna?

"Rozumiem Dominikę, która nie chce, by ktoś obcy wchodził w jej życie" - mówi o swojej bohaterce Karolina Chapko.

"Próbuje chronić swoją prywatność. Sama od pięciu lat wynajmuję mieszkania, ale na szczęście trafiałam na osoby, które w niczym nie przypominają Jadzi Górki. Miały do mnie zaufanie, nie było nalotów czy przypadkowego zaglądania we wszystkie kąty" - dodaje aktorka.

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: bohaterka | Dominika