Reklama

Oscary 2008

Nieoczekiwany ślub Oli Szwed

Ciąża, nieoczekiwany ślub i wyniośli rodzice pana młodego - oto, z czym będą musieli się wkrótce zmierzyć Kwiatkowscy w "Rodzinie zastępczej".

Eliza (Aleksandra Szwed) niedawno zdała maturę i dostała się na studia. Do tej pory chłopaków zmieniała jak rękawiczki. Teraz po miesiącu znajomości zdecyduje się na ślub z Michałem (Marcin Korcz).

Reklama

Ideę zamążpójścia podsunie jej pomysłowy brat Filip. Rodzice nie zgodzili się, by Eliza zamieszkała z nowo poznanym studentem psychologii, więc dziewczyna postanowiła rozwiązać to inaczej.

Na dodatek rodzice pana młodego wpadną z niezapowiedzianą wizytą i dadzą jasno do zrozumienia, że uważają Elizę za nieodpowiednią żonę dla ich wspaniałego jedynaka. W dość bezceremonialny sposób wyrażą też zdziwienie, że rodzice Elizy "nie są kolorowi".

Z pomocą przyjdzie Jędrula, który jako producent programu "Z jak zazdrość" rozstrzygnie wszystkie spory.

Zwłaszcza, że sytuację podgrzeje kolejna wiadomość. Majka powiadomi rodziców, że wkrótce zostaną dziadkami.

Eliza szybko pozna czarne strony małżeńskiego życia. Jej teściowa, jako częsty gość państwa młodych, codzienne rano będzie przychodzić do synka ze świeżymi bułeczkami. Czy przekona się do synowej? I jak Eliza poradzi sobie z niechcianym gościem?

Przekonamy się już wkrótce w kolejnych odcinkach "Rodziny zastępczej".

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: oczekiwania | rodzice | eliza | szwed | ślub