Reklama

Oscary 2008

Nie zaprasza reporterów do łazienki

"Nie miałam ochoty widywać się z mężem wyłącznie przy śniadaniu" - wyznaje Ewa Gawryluk, aktorka znana m.in. z serialu "Na Wspólnej".

Przed założeniem rodziny nie miała czasu na życie prywatne, ponieważ praca całkowicie wypełniała jej czas. Po wyjściu za mąż za aktora Waldemara Błaszczyka i urodzeniu dziecka zrezygnowała z części obowiązków, aby oddać się całkowicie najbliższym.

Reklama

"Przez dziesięć lat ciągnęłam wiele srok za ogon - teatr, film, serial, radio, dubbing. Nie miałam życia prywatnego. Tęskniłam za domem, rodziną. Potem poznałam mojego męża, wzięliśmy ślub i zaszłam w ciążę - dokładnie w takiej kolejności, bo były wcześniej domniemania, że wzięłam ślub, bo byłam w ciąży. Gdy urodziła się Marysia, chciałam mieć czas, aby cieszyć się dzieckiem i szczęściem rodzinnym. Teatr jest absorbujący. Rano próby, wieczorem spektakle, a trzeba jeszcze zarabiać pieniądze. Nie chciałam tworzyć swojej wątpliwej kariery kosztem rodziny" - opowiada artystka.

Aktorka wraz z mężem zajęci są obecnie budową domu dla powiększonej rodziny.

"Długo to trwa, bo postanowiliśmy, że nie będziemy korzystać z pomocy dekoratorów wnętrz" - przyznaje.

Gawryluk udało się osiągnąć sukces. Nie uważa jednak, że jednocześnie straciła przez to swoją prywatność.

"To zawsze zależy od aktora, od tego, na ile dopuści do siebie media. Już nie zapraszam fotoreporterów do swojej łazienki i kuchni, nie opowiadam szczegółów intymnych z mojego życia" - przekonuje.

Aktorka z sentymentem powraca do swoich wcześniejszych kreacji. Zwłaszcza, że obecnie jest utożsamiana wyłącznie z rolą w "Na Wspólnej".

"Gdy grałam w serialu Matki, żony i kochanki, wszyscy kojarzyli mnie z Ewą. Potem przyszedł czas na Klan i byłam dla widzów Lidką. Teraz znów jestem Ewą z Na Wspólnej" - mówi.

Artystce mimo wszystko nie przeszkadza to, że życie związało ją z serialami, choć nie ukrywa, że ciągle czeka też na wyzwania filmowe.

Z Ewą Gawryluk rozmawiała Edyta Madej.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Gawryluk | Na Wspólnej | aktorka | łazienki | 'Na wspólnej' | Nie