Reklama

Oscary 2008

Nie grywa w serialach, ale...

W "Tylko miłość" pojawi się nowa para! Stanisław Tym, który prawie nigdy nie pojawia się w serialach, wraz z Zofią Merle zagrają rodziców Sylwii i Doroty Sztern.

Tym i Merle wystąpią w 47. odcinku serialu "Tylko miłość", w którym dojdzie do ślubu Sylwii i Aleksa (emisja 30 października).

Reklama

Wśród domowników willi Rafała (Bartek Świderski) szybko rozchodzi się wiadomość o jego zaręczynach z Mają (Małgorzata Kożuchowska). Narzeczeni rozmawiają o Sylwii (Urszula Grabowska) i Aleksie (Tadeusz Huk). Czy Rafałowi uda się namówić Maję, aby towarzyszyła mu na ich ślubie? Przyjeżdżają rodzice Sylwii i Doroty (Małgorzata Socha). Niestety obawy Sylwii spełniają się. Podczas uroczystego śniadania dochodzi do niemiłej sprzeczki. Aleks stara się za wszelką cenę załagodzić sytuację. Zuza (Edyta Herbuś) odczuwa zazdrość, widząc Saszę z inną dziewczyną. Sylwia jest zdenerwowana z powodu kłótni z rodzicami.

Martwi się, że nie zjawią się na ceremonii ślubnej. Zuza nie może skupić się na zajęciach tanecznych. Po ich zakończeniu zaczyna płakać w szatni. Sasza proponuje jej odwiezienie do domu. Goście, zebrani przed kościołem, niecierpliwie oczekują na przyjazd młodej pary. Na ślubie nieoczekiwanie zjawia się Max Wolar. Nie jest jedynym gościem, którego przybycia nikt się nie spodziewał...

Stanisław Tym i Zofia Merle to nie jedyne gwiazdy, które mogliśmy oglądać w gościnnym występie w serialu "Tylko miłość". Widzowie polsatowskiej produkcji otrzymali wcześniej niespodzianki w postaci: Mariusza Czerkawskiego, Piotra Kupichy i Żory Korolyova.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Stanisław Tym | Stanisław | Tylko miłość | miłość | Nie