Reklama

Oscary 2008

Natalia Lesz: Z kim romansuje w "Plebanii"?

Gra w serialach, jednak skrzydła rozwija na scenie. Łapie wszystkie zawodowe szanse, ale pilnuje, aby nie przegapić w życiu tej najważniejszej - miłości.

"Tele Tydzień": Niedawno dołączyła pani do obsady serialu 'Plebania'. Kim jest pani bohaterka?

Reklama

- Gram Agnieszkę, postać kompletnie różną od Ingi z 'Tancerzy'. Agnieszka to kobieta świadoma, dojrzała, ambitna i zdecydowana. Dąży do celu nie patrząc na konsekwencje, doskonale manipuluje ludźmi. Ma jednak, o czym niedługo przekonają się widzowie, dobre serce.

Wszyscy się zastanawiają, czy Agnieszka będzie miała romans z burmistrzem...

- Na pewno będzie prowokowała różne sytuacje, a burmistrz będzie podatny na jej sztuczki. Czy jednak Agnieszka odbije go narzeczonej? Zobaczymy!

Gra pani w serialach, ale nie ukrywa, że największą pasją jest muzyka.

- To prawda. Już wkrótce wydaję nową płytę, która będzie podróżą w lata 80. z dużą ilością syntezatorów i brzmień elektronicznych.

Jak układa się pani współpraca z menedżerem, Dariuszem Krupą?

- Darek jest bardzo profesjonalnym menedżerem, a do tego cudownym muzykiem. Bardzo mi pomógł od strony producenckiej podczas pracy nad singlem 'RadioActive'. Jest on też moim dyrektorem muzycznym i ma duży wpływ na moje kroki przy nagraniach. Nasza współpraca układa się świetnie, bo nadajemy na tych samych falach.

Jak pani odpoczywa po pracy?

- Kiedyś uprawiałam łyżwiarstwo figurowe, później byłam tancerką baletową w USA. Teraz nie uprawiam żadnego sportu, ale, chociaż ciężko jest mi się zebrać, staram się raz w tygodniu chodzić na siłownię.

Udaje się pani wśród wielu obowiązków znaleźć czas na miłość?

- Nie można podchodzić do miłości tak, że dzisiaj jest na nią czas, a jutro go nie będzie. Myślę, że miłość nas sama znajduje, kiedy najmniej tego oczekujemy. Tak też bywa w moim przypadku. Dlatego na miłość jestem zawsze otwarta.

Z Natalią Lesz rozmawiała Agnieszka Tomczak

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | Plebania | 'Plebania' | "Plebania" | natalia | kim | Natalia Lesz