Reklama

Oscary 2008

Natalia Lesz w "Plebanii"

Popularna piosenkarka Natalia Lesz kontynuuje karierę aktorską. Wokalistkę będzie można wkrótce zobaczyć w serialu "Plebania".

Mało kto wie, ale świetnie tańcząca gwiazda studiowała na wydziale aktorskim na uniwersytecie w Nowym Jorku. Poświęciła się jednak muzyce, choć aktorstwo było jej wielką pasją.

Pewnie nie mielibyśmy okazji podziwiać jej na szklanym ekranie, gdyby nie pewien epizod w jej życiu. Otóż Natalia kiedyś na imprezie założyła się z kolegą, że zagra w jakimś serialu, wygrywając do niego casting. Tak też się stało i Natalia dołączyła do obsady "Tancerzy".

O swojej bohaterce z "Plebanii" powiedziała: - Agnieszka jest inna niż Inga z "Tancerzy", przede wszystkim bardziej dojrzała, bardziej ambitna i zdecydowana. Dąży do celu, nie bacząc na konsekwencje. Jest dobrą manipulatorską, ale w głębi serca jest dobrym człowiekiem, co okaże się z biegiem czasu - zdradziła Lesz.

Reklama

Przypomnijmy, że wokalistka ma też na koncie gościnny występ w serialu "Hotel 52". W jednym z odcinków wcieliła się w ... gwiazdę muzyki, która zatrzymuje się w tytułowym hotelu.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Lesz | Plebania | 'Plebania' | "Plebania"