Reklama

Oscary 2008

Namiętny taniec Ani Muchy

Ania Mucha została nową twarzą serialu "Teraz alb nigdy!". Zagra była dziewczynę Andrzeja, w którego wciela się Mateusz Damięcki. W klubie "Plaża" zatańczyli namiętny taniec. Co na to Basia?

Jesienią Anna Mucha pojawi się w serialu "Teraz albo nigdy!". Zagra byłą dziewczynę Andrzeja (w tej roli Mateusz Damięcki). Co się stanie, gdy do akwarium pełnego złotych rybek wpuścimy piranię? - Będzie rzeźnia - śmieje się z przekąsem Ania Mucha, serialowa Olga. - Jestem podekscytowana tym, że mogę tę postać kreować. Olga jest w stanie posunąć się bardzo daleko w swoich zapędach i to mnie w niej kręci?

Reklama

Olga to osoba nietuzinkowa, pewna siebie, zawsze sięga po swoje - tym razem oznacza to walkę o Andrzeja. Uważa, że miała tylko krótką przerwę w życiorysie, w postaci stypendium w Wielkiej Brytanii. Wraca na stare śmieci, zupełnie nie biorąc pod uwagę, że życie Andrzeja mogło się zmienić.

- Można rzec, powtarzając za dobrze znaną piosenką Smokie: "who the fuck is Basia?" - żartuje Mucha, którą spotkaliśmy na planie czwartej serii "Teraz albo nigdy!", gdzie w klubie "Plaża" oddawała się namiętnemu tańcowi w ramionach Mateusza Damięckiego.

Anna Mucha i Mateusz Damięcki 14 lat temu spotkali się na planie innego serialu "Matki żony i kochanki", gdzie zagrali dzieci głównych bohaterek. Teraz serialową parę połączy żar namiętności, który może zagrozić związkowi Andrzeja i Basi.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama