Reklama

Oscary 2008

"Na Wspólnej": Życiowy błąd

Czy Gosia popełni życiowy błąd wychodząc za Piotra?

Ślub Małgosi i Piotra zbliża się wielkimi krokami. Po umówieniu księdza, załatwieniu sali i wybraniu zaproszeń przyszedł czas na rzecz najważniejszą - spotkanie rodziców przyszłych nowożeńców.

Reklama

Danusia proponuje, żeby zamiast patetycznej kolacji w drętwej restauracji państwo Czubakowie przyszli do nich na swobodny obiad. Szybko jednak zaczyna żałować tej decyzji.

Punktualnie o 17:00 u Zimińskich zjawiają się państwo Czubakowie. Atmosfera wprawdzie nie należy do tych najbardziej swobodnych, ale Marek (Grzegorz Gzyl) łudzi się, że zdoła rozluźnić towarzystwo. Szybko się jednak okazuje, że powiedzenie: "Niedaleko pada jabłko od jabłoni" nie jest bezzasadne...

Piotr (Maciej Jachowski) to bowiem nieodrodny syn swojego ojca! Mirosław (Marek Lewandowski) jest zawodowym żołnierzem - apodyktycznym i władczym. Nieustannie strofuje swoją żonę i decyduje za nią o wszystkim. Jolanta (Monika Sołubianka) - była pianistka, która zrezygnowała z kariery aby zajmować się domem - jest całkowicie zdominowana przez męża.

Zimińskim trudno jest nawiązać kontakt z Czubakami. Danka (Lucyna Malec) jest zniesmaczona tym co widzi, dowcipy Marka trafiają w próżnię, Gosia (Anna Kerth) czuje się bardzo niezręcznie - atmosfera staje się coraz bardziej drętwa. Tylko Ola (Marta Wierzbicka) dobrze się bawi, z dystansem patrząc na tę sytuację.

Po wyjściu gości cała trójka zgodnie stwierdza, że było to ciężkie przeżycie. Danusia nie umie się pozbyć myśli - w co pakuje się jej córka! Marek też jest w szoku po tym, czego doświadczył.

A Gosia? Czy nie widzi tego, co ją prawdopodobnie czeka u boku Piotra?

Serial "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:05 na antenie telewizji TVN.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o tej produkcji, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych seriali. Wszystkie znajdziesz w naszym programie telewizyjnym!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gosia | 'Na wspólnej'