Reklama

Oscary 2008

"Na Wspólnej": Wpadnie w pułapkę?

W kolejnym odcinku "Na Wspólnej" przekonamy się, co może zrobić jedna piękna i przebiegła kobieta z dwoma, wydawałoby się rozsądnymi, mężczyznami.

Bracia Brzozowscy są o krok od sfinalizowania transakcji opiewającej na grube miliony. Przekonani, że trafił im się interes życia, zrobią wszystko, żeby doprowadzić go do końca! Czy ockną się w porę i przejrzą podstęp Laury?

Reklama

Michał (Robert Kudelski) i Andrzej (Tomasz Schimscheiner) są wprost oczarowani zmysłem do interesu, jaki posiada Laura Pawłowska (Weronika Książkiewicz). Trudno w to uwierzyć, ale obaj biznesmeni tańczą, jak ona im zagra!

Pawłowska wytrwale pracowała na taką pozycję - właśnie po to, żeby wykorzystać ją w najbardziej odpowiednim momencie. A ten właśnie nadszedł!

Brzozowscy przedstawiają Izabeli (Anna Korcz) projekt zakupu gruntu, który podsunęła im Laura. Zapewniają, że jest to pewny i czysty interes. Brzozowska przyznaje, że prognozy Laury zawsze okazywały się słuszne, ale do tej pory dotyczyły tylko giełdy.

Nie przekonują jej zapewnienia braci i stanowczo protestuje przeciwko zainwestowaniu wszystkich pieniędzy Bud-Maksu w niepewną działkę! Widząc to, Andrzej wycofuje się z interesu, ale Michał nie.

Młodszy Brzozowski, omotany przez sprytną Laurę, decyduje się wziąć kredyt na tę inwestycję. Oczywiście w tajemnicy przed wszystkimi!

Czy bank udzieli Brzozowskiemu tak dużego kredytu? Czy stanie się coś, co pozwoli Michałowi uniknąć życiowego błędu?

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku na antenie TVN-u o 20:05!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

INTERIA.PL

Reklama