Reklama

Oscary 2008

"Na Wspólnej": Igor będzie chodził?

Igor ma szansę wrócić do pełni zdrowia. Jednak najpierw musi przejść rehabilitację, a ta jest bardzo kosztowna.

Igor (Kuba Wesołowski) ciągle jest przykuty do łóżka, ale udaje mu się poruszyć palcami ręki, odzyskuje też władzę w nogach. Jest szczęśliwy, ale żeby wrócić do pełni zdrowia, potrzebuje intensywnej rehabilitacji.

Reklama

Umieszczenie Igora w prywatnej klinice będzie sporo kosztować. Ewa (Ewa Gawryluk) nie ma pieniędzy. Jest pewna, że Borys (Oleg Sawkin) nie odmówi, kiedy poprosi go o pożyczkę.

Okazuje się jednak, że bardzo się myli. Wszystkie oszczędności Orłow powierzył już matce swojego dziecka, Oksanie (Magdalena Nieć), która po śmierci męża została z długami.

Ewa jest wściekła, że Borys nic jej o tym nie wspomniał, ale jeszcze bardziej zastanawia ją, skąd taki przypływ uczuć do byłej narzeczonej. Czyżby Oksana zamierzała odbić jej Borysa?

Zrozpaczona matka prosi o pożyczkę byłych mężów. Pomocną dłoń wyciągnie Leszek (Wojciech Majchrzak).

Tymczasem Igor czuje, że dostał od życia drugą szansę. Postanawia być innym człowiekiem. Zamknął temat nieszczęśliwej miłości do Mai. Teraz chce wynagrodzić krzywdy Magdzie (Karolina Nolbrzak). Jednak najpierw musi odnaleźć ją i swoje dziecko. Czy mu się uda?

GW

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jakub Wesołowski | zdrowie | Na Wspólnej | 'Na wspólnej' | iGOR