Reklama

Oscary 2008

Mucha w "Teraz albo nigdy"!

Po koniec maja zakończył się trzeci sezon "Teraz albo nigdy". Wbrew pojawiającym się plotkom o zakończeniu serialu, rozpoczęły się już zdjęcia do kolejnej serii, w której pojawi się nowa gwiazda - Anna Mucha.

Aktorka zagra byłą dziewczynę Andrzeja (Mateusz Damięcki), Olgę. To kobieta przebojowa, wykształcona. Skończyła ekonomię i przez pewien czas pracowała w londyńskim City. Teraz wraca do Warszawy, skuszona propozycją otworzenia własnego biura.

Reklama

Dziewczyna była miłością Andrzeja jeszcze z czasów szkolnych. Razem chodzili do podstawówki, ale dopiero w liceum rozkwitło ich uczucie. Znajomi twierdzili, że są sobie przeznaczeni. Jednak czas studiów oddalił ich od siebie. Ona zaczęła studia ekonomiczne, Andrzej po śmierci ojca postanowił zrezygnować z dalszej edukacji i zająć się matką.

Dla matki chłopak nie pojechał za Olgą do Londynu, gdy dziewczyna dostała propozycję pracy w domu maklerskim. Olga próbowała jeszcze przekonać ukochanego, że znajdzie mu pracę w Anglii i dzięki temu będzie w stanie pomóc matce, a nawet i kontynuować studia. Para rozstała się jednak skłócona.

To właśnie po tym związku Andrzej nie mógł się długo pozbierać i dopiero na słynnym Sylwestrze na Maderze, gdzie poznał Basię, nastąpił przełom.

Olga jako kobieta biznesu jest konkretna i wie, czego chce, jednak pobyt w Londynie nauczył ją też dystansu w podchodzeniu do niektórych spraw. Pięknej Oldze nie udało się spotkać odpowiedniego mężczyzny, z którym związałaby się na dłużej. Nadal kocha Andrzeja i pragnie go odzyskać.

Pojawienie się Olgi w życiu bohaterów "Teraz albo nigdy!" może ostro namieszać. Zachwieje się związek Basi i Andrzeja, ale na włosku zawiśnie też przyjaźń z Marcinem.

Jaką tajemnicę skrywa Olga? I czy zdecyduje się ją ujawnić? Przekonamy się w nowych odcinkach serialu, których premiera już jesienią.

Przypomnijmy, że Anna Mucha wciąż gra w serialu "M jak miłość". Brała również udział w programie "jak Oni śpiewają".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | mucha