Reklama

Oscary 2008

Mucha celuje "prosto w serce"

Anna Mucha zamieniła 12-centymetrowe szpilki od Christiana Louboutina na rękawice bokserskie! Zrobiła to specjalnie dla roli Moniki Milewskiej w nowym serialu TVN "Prosto w serce".

Obecnie aktorka po kilka godzin dziennie wylewa z siebie siódme poty na ringu! Do bokserskich treningów pod okiem instruktora podchodzi bardzo profesjonalnie. Zresztą nie od dziś znana jest z niezwykłej wręcz pracowitości i ambicji.

Reklama

Trener, który odpowiada za szkolenie aktorki, nie może się jej nachwalić. - Jest tak pracowita i ambitna, że z każdym dniem robi kolosalne postępy na ringu - podkreśla.

Te cechy łączą Annę Muchę z jej nową bohaterką Moniką Milewską z serialu "Prosto w serce", będącego adaptacją popularnej na całym świecie argentyńskiej telenoweli "Sos mi vida" ("Jesteś moim życiem") z Natalią Oreiro i Facundo Araną w rolach głównych.

Monika Milewska, która jest zawodową bokserką, zawsze miała w życiu pod górkę. W dzieciństwie została opuszczona przez swoją matkę i wychowywała się w sierocińcu. Już wtedy zapisała się na kurs samoobrony, na którym odkryto jej smykałkę do boksu. Wie, że musi liczyć tylko na siebie. Choć od dawna jest w związku z Cezarym (Grzegorz Małecki), jej życie do góry nogami wywróci przypadkowe spotkanie na ulicy z Arturem Sagowskim (Filip Bobek), biznesmenem a zarazem rajdowcem o złotym sercu. Nawiasem mówiąc, on również ma piękną dziewczynę - Konstancję (Małgorzata Socha).

Czy w miłości - tak, jak w boksie - wszystkie chwyty są dozwolone?

Emisja serialu planowana jest zimą. Producentem wykonawczym "Prosto w serce" jest Robert Wieczorek, który wcześniej odpowiadał za "BrzydUlę".

aim

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | mucha | Prosto w serce | serce | prosto