Reklama

Oscary 2008

Mike Delfino śpiewa z dr Housem

Wszyscy ci, którzy polubili sympatycznego hydraulika Mike'a Delfino z "Gotowych na wszystko", czyli Jamesa Dentona, zastanawiają się, jak potoczą się jego dalsze serialowe losy i jaki jest prywatnie. Na razie zdradzamy, że aktor od kilku lat przyjaźni się z Hugh Laurie'em, serialowym doktorem House'em.

Emisję piątej serii "Gotowych..." Polsat zapowiedział na późną jesień. Szósta będzie dostępna w Polsce dopiero za kilka miesięcy, a premierowe odcinki w Stanach - w październiku.

Reklama

Nie zdradzając zatem zbyt wiele tym, którzy czekają jeszcze na premierę piątego sezonu, można ujawnić, że Mike będzie sprawcą wielkiego zamieszania na Wisteria Lane, zmieniając (nie raz) stan cywilny!

Mike stanie przed ołtarzem, ale nie wiadomo tak naprawdę kto jest panną młodą. Producenci serialu zakryli pannę młodą gęstym welonem. Wybrankę Mike'a zagrała statystka, a wszystko po to, by widzowie zastanawiali się, kim jest nowa pani Delfino...

Na szczęście w życiu prywatnym James Denton nie ma takich kłopotów, bo od 7 lat jest małżonkiem scenarzystki Erin O'Brien i ojcem dwójki dzieci. Jest bardzo oddany swojej rodzinie. Prywatnie aktora łączą z Mike'em dwie pasje: do baseballa i śpiewania.

Denton, wraz z kolegami aktorami, w tym Hugh Laurie'em (serialowym doktorem House'em) założył nawet zespół Band From TV, w którym jest wokalistą. I radzi sobie doskonale.

Więcej ciekawych informacji znajdziecie w najnowszym numerze gazety "Telemax".

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: prywatnie | Dr House