Reklama

Oscary 2008

Medyński mężem Liszowskiej

W powakacyjnych odcinkach "Na Wspólnej" nie zabraknie, jak już wcześniej zapowiadali producenci, przystojnych mężczyzn, którzy wprowadzą sporo zamieszania w życie serialowych bohaterów. Jednym z nich będzie Wojtek Medyński.

Aktor wcieli się w byłego męża Anity Wrzos, czyli Joanny Liszowskiej.

Reklama

- Mój bohater to Robert, były mąż Anity Wrzos. Sytuacja między tą parą jest dość napięta. Anita nie chce widzieć swojego "eks", ale to nie jest takie proste, ponieważ Robert nie może o niej zapomnieć. Nadal chce ją bronić przed całym światem. Stara się być zawsze w pobliżu i biec z pomocą. Niestety ta pomoc jest odrzucana - opowiada o swym bohaterze Medyński.

I tym razem aktor zagra czarny charakter. - Nie wiem, dlaczego jestem obsadzany w takich rolach. Czego nie dotknę, to jestem pan zły. Może to kwestia mojego wyglądu, urody... Ale, nie narzekam, bo czarne charaktery to dla mnie ogromna frajda i ciekawy materiał do grania - mówi aktor, którego na ekranie zobaczymy już 15 września.

Joannę Liszowską w serialu "Na Wspólnej" widzowie mogą oglądać od maja. Wciela się w gwiazdę popularnej telenoweli "Kamienne serca". Jej życie prywatne niemal nie schodzi z pierwszych stron gazet. Rozwiedziona w atmosferze skandalu, samotna i niestroniąca od romansów.

Liszowska stanowczo podkreśla, że jedyne, co łączy ją z odgrywaną rolą, to fakt, że obie są znanymi aktorkami.

- Moja postać jest ucieleśnieniem stereotypowych wyobrażeń przeciętnego widza na temat gwiazd filmowych. Jest rozkapryszona i ekscentryczna - aktorka mówiła o roli w rozmowie z "TV 14".

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Życie | Nie | Na Wspólnej | aktor | 'Na wspólnej'