Reklama

Oscary 2008

Medium szuka seryjnego zabójcy

Od 10 czerwca Canal+ rozpoczyna emisję drugiego sezonu serialu "Mentalista". Bohaterem filmu jest Patrick Jane, detektyw-konsultant, który wcześniej pracował jako medium i potrafi dostrzegać rzeczy bagatelizowane lub niezauważane przez innych.

"Mentalista II" opowiada o dalszych losach niezależnego detektywa, który pomaga agentom z Kalifornijskiego Biura Śledczego rozwiązywać najtrudniejsze zagadki kryminalne.

Reklama

Patrick Jane posiada talent i nieprzeciętne umiejętności. Niezwykły zmysł obserwacji i dedukcji oraz genialny instynkt sprawiają, że czyta w ludziach jak w otwartych księgach. A ponieważ nie waha się stosować takich metod, jak manipulacja, sugestia czy hipnoza, w praktyce nie ma dla niego spraw niemożliwych do rozwiązania. Poza jedną. Jane od lat poszukuje Czerwonego Johna, seryjnego mordercy, który zamordował mu żonę i córkę.

Na co dzień detektyw, w którego wcielił się brawurowo australijski aktor Simon Baker, pracuje z grupą specjalistów pod dowództwem agentki Teresy Lisbon (Robin Tunney), która niechętnie uznaje jego talenty i przy każdej okazji krytykuje go za teatralność, narcyzm i notoryczne nieprzestrzeganie regulaminu.

W skład zespołu wchodzą także agenci Kimball Cho (Tim Kang) i Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz najmłodsza w zespole Grace Van Pelt (Amanda Righetti). Wszyscy uważają Patricka za megalomana i efekciarza, ale podziwiają jego urok i talent.

Kolejne odcinki będą nadawane w każdy czwartek o 21:00 w Canal+, a w formacie HD około 23:00 w Canal+ Film HD.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Media2.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Patrick | Patrick | Jane | detektyw | Mentalista | zabójcy