Reklama

Oscary 2008

Małaszyński znowu tatą

Paweł Małaszyński zostanie po raz kolejny ojcem. Jego czteroletni syn Jeremiasz będzie miał brata. I to od razu 5-letniego.

32-letni aktor zostanie tatą w drugiej serii "Twarzą w twarz". Akcja przesunie się o pięć lat do przodu. Wiktor i jego żona Marta, grana przez Magdalenę Walach są już rodzicami. Oboje zostaną wciągnięci w niebezpieczną intrygę.

Reklama

"Mija pięć lat od poprzednich wydarzeń i mamy już nowych bohaterów. Marta i Wiktor prowadzą spokojne życie aż do momentu kiedy w ich życie wkracza dwóch braci - Marcin i Paweł, którzy zmuszają ich, aby znowu stanęli twarzą twarz z niebezpieczeństwem, walczyli o swoje życie i o miłość" - zdradził Paweł Małaszynski. "Zdjęcia rozpoczęliśmy dopiero rok po zakończeniu pierwszej części, ale ten czas był nam potrzebny na to, aby skupić się nad scenariuszem, tak aby był on jeszcze lepszy niż pierwsza część" - dodał aktor.

Na ekranie po raz pierwszy zobaczymy też sześcioletniego Mikołaja Jasińskiego, który wciela się w filmowego Tomka, syna Marty i Wiktora. Chłopiec szybko stał się ulubieńcem całej ekipy i jak nam powiedział, praca w filmie bardzo mu się podoba.

"To bardzo inteligentny młody człowiek, z którym dobrze się pracuje. Przed wszystkich słucha i wie o co chodzi w tej pracy. Wie, że to jest serial i pewne rzeczy robi się na niby" - powiedział Paweł Małaszyński.

Twórcy serialu zapewniają, że nowa opowieść o Marcie i Wiktorze będzie pełna dynamicznej akcji, pościgów, ucieczek i nieoczekiwanych komplikacji. Pierwsze odcinki nowej serii pojawią się na ekranie TVN już we wrześniu.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: aktor | Paweł | Paweł Małaszyński