Reklama

Oscary 2008

"Majka": Zakochani na zakręcie

Aleksandra (Marieta Żukowska), żona Michała (Tomasz Ciachorowski) wie doskonale co zrobić, by go unieszczęśliwić. Czy tym razem uda jej się wreszcie skłócić i rozdzielić zakochanych?

A miało być tak pięknie. Michałowi wydawało się, że dogadał się z Aleksandrą a ta obiecała, że nie będzie mu robić trudności na rozprawie.

Reklama

- Nigdy nie życzyłam ci źle - powie, gdy spotkają się przed sądem.

Jakie więc będzie zdziwienie mężczyzny, gdy przed sędzią Ola zacznie nagle udawać, że ciągle kocha swojego męża i ma nadzieję na odbudowanie związku! I oczywiście dopnie swego - do rozwodu nie dojdzie.

Michał, załamany, nie będzie wiedział jak powiedzieć o tym Majce (Joanna Osyda). Przecież miał być już wolnym człowiekiem - mieli być szczęśliwi!

Początkowo Majka jednak nie zareaguje źle - będzie nawet ukochanego pocieszać, że to nie jest dla niej najważniejsze. Gdy pozna jednak więcej szczegółów, stwierdzi, że Michał chyba nie chce przyznać się przed sądem, że będzie miał z nią dziecko. Wstydzi się jej? A może tego, że w tak dziwny sposób zaszła w ciążę? Wyjdzie z domu bardzo zdenerwowana nie dając Michałowi szansy na wytłumaczenie się.

Tymczasem Aleksandra postanowi spotkać się z Majką. Powie jej, że Michał wcale jej nie kocha, że zależy mu wyłącznie na dziecku oraz pieniądzach. A już przede wszystkim - że nie ma zamiaru się z nią ożenić. Czy Majka w to uwierzy? Jedno jest pewne: zakochani będą mieć teraz poważne kłopoty?

EMU

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra | Majka | zakochani