Reklama

Oscary 2008

Magda Mielcarz w serialu

Magda Mielcarz niedawno dołączyła do obsady serialu "BrzydUla". Aktorka, którą pamiętamy jako piękną Ligię z "Quo vadis", zagra w nim specjalistkę od PR-u firmy Febo&Dobrzański.

Wielki dom mody musi dbać o swój wizerunek medialny. Nic więc dziwnego, że kiedy do Polski, po kilkuletniej tułaczce zawodowej, postanawia wrócić Julia Sławińska - koleżanka ze studiów i była dziewczyna Marka, postanawia on powierzyć jej to stanowisko. Przy okazji, jak to w "BrzydUli", okaże się, że piękną Julię łączyło uczucie nie tylko z Markiem...

Reklama

"Julia wprowadzi nieco zamętu w - i tak już skomplikowanych - relacjach pracowników Febo&Dobrzański. Pojawia się po latach nieobecności i z jej osobą wiąże się wiele nie załatwionych spraw, które nabiorą nowego znaczenia" - opowiada Magda Mielcarz o swojej bohaterce.

Natomiast Filip Bobek krótko i na temat komentuje sytuację swojego bohatera.

"Julia to była kochanka Marka, a obecnie przyjaciółka rodziny. Jego narzeczona Paulina, albo nie zdaje sobie sprawy z tego, że kiedyś Marka i Julię łączyło gorące uczucie, albo po prostu wypycha ten fakt ze świadomości" - mówi aktor.

Czy Paulina nie będzie zazdrosna o Julię? To wydaje nam się mało prawdopodobne - w końcu trochę już znamy charakter zarówno Pauliny, jak i samego Marka, wielkiego kobieciarza. Dodajmy, że dla Magdy Mielcarz to pierwsza serialowa rola.

"Bardzo cieszę się, że mogę spróbować czegoś nowego, poznać pracę na planie serialu. Dotychczas miałam okazję grać w filmie fabularnym, a to nie to samo" - wyznaje Magda.

A fani jej talentu i urody będą mogli podziwiać ją na ekranie już w 83. odcinku serialu, który wyemitowany będzie na początku lutego.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mielcarz | julia | magda | Magda Mielcarz