Reklama

Oscary 2008

"M jak miłość": Zostawi żonę

Tego jeszcze w "M jak miłość" nie było! Lucjan Mostowiak, stateczny senior rodu, pakuje manatki i wyprowadza się z domu.

Co go skłoni do tak kontrowersyjnej decyzji? Trzeba raczej zapytać: kto? W takich momentach zawsze chodzi o kobiety. A zacznie się niewinnie.

Reklama

Lucjan (Witold Pyrkosz) nie może już dłużej znieść wiecznego narzekania swojej żony. Kocha Barbarę (Teresa Lipowska), ale ludzka cierpliwość ma przecież granice!

W końcu Mostowiakowie pokłócą się o wychowanie Małgosi. Według Basi to przez Lucka, który za bardzo rozpieszczał swoją "Myszkę", ich córka w pogoni za pieniędzmi wyjechała do Włoch. Nie mogąc spokojnie słuchać tych oszczerstw, Lucjan zbuntuje się.

- Lucek, a co ty wyprawiasz? Wyjeżdżasz, czy wyprowadzasz się na dobre? - Barbara zdziwi się na widok męża opuszczającego dom z walizką w ręku.

Zbytnio nie przejmie się tą ekstrawagancją, nie wierząc, że jej mąż naprawdę mógłby ją opuścić.

- Oboje dobrze wiemy, że wrócisz szybciej, niż wyjedziesz! - doda.

Jednak wkrótce przekona się, do czego zdolny jest Lucjan Mostowiak.

Pewność siebie Basi będzie musiała ustąpić załamaniu, a nawet łzom. Mostowiakowa się załamie. Gdzie się podział jej mąż?

Tymczasem Lucjan postanowi na pewien czas zamieszkać z Hanią (Małgorzata Kożuchowska).

- Czy mama wie, że tu jesteś? - będzie chciała wiedzieć synowa. Mostowiak poprosi ją jednak o milczenie. Czy Hance uda się ukryć ojca?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Super TV

Reklama