Reklama

Oscary 2008

"M jak miłość": Zaręczyny!

Majce (Laura Samojłowicz) nie było łatwo. Czasem wydawało się, że jej uczucie do Pawła (Rafał Mroczek) nie ma żadnej przyszłości. Mnożyły się wątpliwości, nieporozumienia i sekrety. Teraz los uśmiechnie się do tej pary.

Pojawienie się Madzi (Anna Mucha) musiało zaniepokoić Majkę . To przecież rywalka! I do tego niebezpieczna. Tyle razy odpychała od siebie Pawła, a on był wciąż uzależniony emocjonalnie od niej. Co się stanie, jeśli teraz zechce go odzyskać? Zresztą, czy można wiązać przyszłość z kimś, kto tak często traktował kolejne dziewczyny jak zdobycz?

Reklama

W najbliższych odcinkach zobaczymy, że obawy Majki były na wyrost. Paweł ją uspokoi. Nie jest już pod wpływem Madzi, nie ma wobec niej żadnych planów. Ich wspólna wyprawa na lotnisko to po prostu pożegnanie przed ponownym wyjazdem Madzi do Afryki, a zarazem definitywne rozstanie. Zostaną im sentymentalne wspomnienia, trochę słodkie, trochę gorzkie, ale nic więcej.

Serce Pawła należy nieodwołalnie do Majki. To otworzy nowy rozdział ich związku. Zaczną planować wspólną przyszłość. Oczywiście, trudno będzie o jednomyślność we wszystkich sprawach. Majka uzna, że Paweł nie powinien rzucać studiów, nawet jeżeli teraz wydają mu się uciążliwe i mało satysfakcjonujące. Warto się jeszcze trochę pomęczyć, żeby zdobyć dyplom, bo kiedyś może on otworzyć nowe życiowe możliwości.

Zduński zacznie wprowadzać Majkę do kręgu swoich bliskich. Okazją będzie uroczysta rocznica ślubu jego dziadków. Barbarę i Lucjana odwiedzą dzieci i wnuki. Majka wyruszy w drogę do Grabiny jako dziewczyna Pawła, a dojedzie już jako jego narzeczona. Będziemy świadkami romantycznej sceny. W nietypowych okolicznościach Paweł poprosi Majkę o rękę. I usłyszy "tak"!

Chłopak chce zamieszkać razem z Majką. Zaproponuje jej to, a nawet porozmawia na ten temat z jej matką. Dziewczyna będzie zachwycona i szybko zacznie przeprowadzkę.

Na pierwszą wspólnie organizowaną imprezę zaproszą Piotrka (Marcin Mroczek) z Kingą (Katarzyna Cichopek). Majka będzie stremowana w roli gospodyni. Spróbuje zrobić wszystko jak najlepiej, ale, jak przystało na zakochaną kucharkę, fatalnie doprawi sałatkę. Paweł będzie próbował ukryć przed nią kulinarną porażkę. Ale to naprawdę drobiazg. Na imprezie Paweł w sekrecie zaprosi brata na swój ślub z Majką w przyszłym roku.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zaglądnij na wortal Świat seriali.pl

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Majka | Nie | zaręczyny | miłość | “M jak miłość” | "M jak miłość"