Reklama

Oscary 2008

"M jak miłość": Nowy bohater

Na nic zda się swatanie Sandry (Anna Dereszowska) z Szymonem (Grzegorz Małecki). Powód? W jej życiu pojawi się zupełnie inny mężczyzna. Spotkają się w bardzo specyficznych okolicznościach.

Sandra Matuszewska padnie ofiarą napadu w parku. Nieoczekiwanie złodziej wyrwie jej torebkę. Zauważy to jeden z przypadkowych przechodniów i natychmiast - nie zważając na grożące mu niebezpieczeństwo - rzuci się w pościg za bandziorem. Mało tego: uda mu się dogonić bezczelnego złodziejaszka! Bez najmniejszych problemów odzyska skradzioną torbę i odda ją (wraz z całą zawartością!) przerażonej nie na żarty Sandrze.

Reklama

Bohaterskim obrońcą okaże się zabójczo przystojny Igor Kawecki. W tej roli zobaczymy Arkadiusza Gołębiowskiego, którego widzowie mogli wcześniej zobaczyć w TVN-owskim serialu "Teraz albo nigdy!" w roli znajomego Edyty (Małgorzata Foremniak).

Matuszewska będzie bardzo wdzięczna swojemu wybawcy. Jego zdecydowanie i pewność siebie zrobią na niej piorunujące wrażenie. Oczywiście, nie bez znaczenia będzie również to, że wybawca wpadnie jej w oko.

- Jak mogę się panu zrewanżować - zapyta nieśmiało.

- Uratował mi pan życie. W tej torebce miałam wszystko: pieniądze, dokumenty, karty, klucze - doda.

W odpowiedzi mężczyzna zaprosi ją do kawiarni na pyszne ciastko i kawę. Uda mu się nadspodziewanie szybko zdobyć zaufanie Sandry. Do tego stopnia, że niebawem zacznie odwiedzać ją w mieszkaniu Małgosi i Tomka Chodakowskich (Joanna Koroniewska, Andrzej Młynarczyk).

Czy zostaną parą? Kim naprawdę jest nowy znajomy Sandry i czy - w momencie napadu - rzeczywiście znalazł się w parku przypadkowo?

a. im.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Więcej czytaj w magazynie "Świat seriali"

Świat Seriali

Reklama