Reklama

Oscary 2008

"M jak miłość": Nowe uczucie?

Dla bohaterów serialu "M jak miłość" pobyt w Kołobrzegu to nie tylko relaks. Być może jeden z nich spotka nad morzem kobietę, która zmieni jego życie.

Kilka odcinków produkcji, które zobaczymy po wakacjach, nakręcono z dala od Warszawy.

Reklama

- Na cztery dni przenieśliśmy się do Kołobrzegu - mówi Andżelika Piechowiak, serialowa Mirka.

- Trafiliśmy na idealną, słoneczną pogodę. Kolejne sceny kręciliśmy na plaży, w porcie, przy molo, na promenadzie i koło pięknej latarni morskiej. Wjechaliśmy na taras znajdujący się na 12. piętrze jednego z sanatoriów. Widok, jaki się stamtąd rozpościera, zapiera dech w piersiach - dodaje.

Na wybrzeże Mirka Kwiatkowska pojedzie ze swoją pracownicą Kingą (Katarzyna Cichopek).

- Dziewczyny wybiorą się na typowo babski wypad - opowiada Piechowiak.

- Będą potrzebowały chwili oddechu i odpoczynku od swoich mężczyzn. Przy okazji zechcą poplotkować na tematy prywatne i omówić plany biura matrymonialnego, w którym pracują. Panowie jednak zrobią im niespodziankę. Przyjadą w ślad za nimi, kierowani zazdrością - zdradza aktorka.

W Kołobrzegu pojawią się: Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) - mąż Kingi, Irek Podleśny (Maciej Jachowski) - chłopak Mirki oraz Kuba Ziober (Przemysław Cypryański), chwilowo samotny.

- Panowie na plaży spotkają Cygankę, która za wszelką cenę będzie chciała przepowiedzieć im przyszłość - mówi Karolina Baranowska z produkcji "M jak miłość".

- Oni potraktują to jako żart, ale dla zabawy przyjmą propozycję tajemniczej kobiety. A ona nieoczekiwanie oświadczy, że jeden z nich znajdzie w Kołobrzegu miłość swojego życia! Warto dodać, że wróżkę odczytującą przyszłość z dłoni naszych bohaterów zagrała prawdziwa Cyganka - dodaje.

O kogo może chodzić w tej przepowiedni? Piotrek niezmiennie jest zakochany w swojej żonie Kindze, a Irek stracił głowę dla Mirki. Tylko Kuba wchodzi w grę...

Ale jego doświadczenia były tak bolesne, że chyba nie wierzy już w wielką miłość. A przecież, wedle wróżki, nie chodzi o kolejny przelotny romans, jakich ostatnio miał sporo, tylko o wielkie uczucie.

Ziober początkowo nie weźmie więc sobie do serca wróżby. A jednak czeka go niespodzianka, bo już wkrótce los postawi na jego drodze piękną dziewczynę. Będzie wzajemne zauroczenie, ale czy to właśnie ta przepowiedziana? Dowiemy się tego dopiero po wakacjach.

A.IM.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Życie | Nie | Kołobrzeg | uczucie | miłość | "M jak miłość" | “M jak miłość”