Reklama

Oscary 2008

"Lost": Czy Sun spotka Jina?

Fani serialu "Lost: Zagubieni" z niecierpliwością czekają na spotkanie Sun z Jinem. Tymczasem w czwartym odcinku najnowszego, szóstego sezonu zamiast swojej żony Jin spotkał na wyspie... Claire.

Daniel Dae Kim, który gra Jina, i Yunjin Kim, która wciela się w Sun, zdradzili niedawno, że widzowie będą jeszcze musieli poczekać na spotkanie ich ekranowych bohaterów. Czy to możliwe, że para w ogóle się nie zobaczy?

Reklama

"To bardzo możliwe. Nikt nie gwarantował, że w tym serialu będzie happy end" - oświadczył niedawno Dae Kim w rozmowie z "TVGuide".

"Myślę, że oni już się nie spotkają. A jeśli nawet, to potem wydarzy się coś przerażającego. Jeśli moje przeczucia się sprawdzą, to będzie bardzo smutne" - dodała Kim.

Czyżby aktorzy wiedzieli coś, czego nie wolno im zdradzać?

Przypomnijmy, że para po raz ostatni na ekranie widziała się w ostatnim odcinku czwartego sezonu. Sun odleciała helikopterem, a Jin został na statku, przeżył wielką eksplozję i został przeniesiony w czasie w lata 70. XX wieku. Po jakimś czasie Sun wróciła na wyspę, aby odnaleźć Jina.

Tymczasem w najnowszym sezonie Jin na wyspie spotka... Claire (Emilie de Ravin), która zniknęła w czwartym sezonie i nikt nie wiedział, co się z nią stało.

W serialu "Lost: Zagubieni" pojawia się coraz więcej pytań niż odpowiedzi. Jak sądzicie, czy dojdzie do spotkania Sun i Jina?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych serialach i podyskutować o nich, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: spotkani | Lost: Zagubieni