Reklama

Oscary 2008

Linda w "I kto tu rządzi"

"I kto tu rządzi" to nowy serial z udziałem Bogusława Lindy i Małgorzaty Foremniak, który pojawi się w Polsacie na wiosnę. Reżyserem sitcomu jest Maciej Ślesicki.

Tomek Czajka (Bogusław Linda), odnoszący sukcesy piłkarz pierwszoligowego klubu zwolniony z powodu kontuzji, jest wdowcem wychowującym trzynastoletnią córkę Martę.

Reklama

Mając na uwadze jej dobro postanawia wyprowadzić się z pod-rzędnej dzielnicy Warszawy, w której - z powodu kurczących się oszczędności - przez kilka ostatnich lat był zmuszony wynajmować mieszkanie. Jego wybór pada na Konstancin - ekskluzywną, podwarszawską miejscowość, gdzie Marta miałaby szansę na dobrą szkołę, lepsze sąsiedztwo i bardziej odpowiednie towarzystwo. Żeby jednak jego marzenie mogło się spełnić Tomek w nowym miejscu musi zna-leźć zarówno mieszkanie, jak i pracę.

Agata Batycka (Małgorzata Foremniak), jest atrakcyjną, samotną i zamożną rozwódką, pracującą w agencji reklamowej.

Ma przed sobą dobrze zapowiadającą się karierę zawodową, nie narzeka też na brak powodzenia u mężczyzn. Coraz częściej jednak uświadamia sobie, że nie jest w stanie pogodzić obowiązków zawodowych z prowadzeniem domu, ani - przede wszystkim - z wychowaniem 10-letniego syna Kamila, który potrzebuje uwagi rodzicielskiej, a zwłaszcza silnej, męskiej ręki. Agata postanawia przyjąć pomoc domową.

Tomek w trakcie swoich poszukiwań przypadkowo spotyka Barbarę (Elżbieta Słoboda), która - nie zawracając sobie zupełnie głowy takim drobiazgiem, jak płeć - przystojnego czterdziestokilkulatka uważa za odpowiednią osobę na stanowisko prowadzącego dom jej córki, Agaty.

Dzięki uporowi Barbary i osobistemu urokowi kandydata na gosposię zaskoczona Agata - całkowicie wbrew sobie - zatrudnia Tomka, który wraz z Martą wprowadza się do domu Batyckich.

Dzięki swojemu wyluzowanemu stylowi, a także dojrzałości i zdrowemu rozsądkowi Tomek zdobywa sympatię rodziny, a Agata, Bar-bara i Kamil zaczynają traktować go jak domownika.

Mimo ich różnego pochodzenia i zainteresowań, oraz pojawiających się i odchodzących partnerów obojga, Tomek i Agata szybko uczą się cieszyć swoim towarzystwem.

Agata znajduje w nim troskliwego opiekuna, a często jedynego obrońcę zdrowego rozsądku, Tomek natomiast uzyskuje to, na czym zależało mu najbardziej: lepsze perspektywy dla swojej ukochanej jedynaczki.

Zobacz galerię zdjęć z planu serialu "I kto tu rządzi".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: rządzący | Foremniak | nowy serial | kto | I kto tu rządzi?