Reklama

Oscary 2008

Kto prześladuje serialową gwiazdę?

Maciej Jachowski, aktor znany z serialu "Na Wspólnej" i "M jak miłość", padł ofiarą stalkingu. Nie tylko jest prześladowany przez nieznajomą kobietę, utrzymującą, że ma z nim romans, ale także osaczany nocnymi telefonami i sms-ami.

Jak czytamy w "Życiu na gorąco", wszystko zaczęło się pod koniec 2010 roku, tuż przed jubileuszem serialu "M jak miłość", kiedy na jednym z portali społecznościowych pojawiła się strona Maćka Jachowskiego, założona przez jego fankę.

Reklama

Aktor opowiadał na niej o wspólnie spędzonym sylwestrze oraz... romansie z nią.

Katarzyna Guzik, menedżerka aktora, zmusiła fankę do zamknięcia strony. Niestety, dziewczyna zaczęła nagrywać się na automatycznej sekretarce. Pojawiły się także głuche, nocne telefony i nieprzyjemne sms-y z wyzwiskami.

Psychofanka wciąż pisała o rzekomym romansie i hotelowych schadzkach.

"Początkowo traktowaliśmy całą sprawę z przymrużeniem oka. Popularność przyciąga różne osoby. Jednak to ciągle trwa, a my zaczynamy obawiać się o nasze bezpieczeństwo. Dlatego najprawdopodobniej powiadomimy o wszystkim policję" - mówi pismu menedżerka aktora.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

INTERIA.PL

Reklama