Reklama

Oscary 2008

Krawczyk + Włodarczyk = ?

Wielkie zmiany szykują scenarzyści serialu "Pierwsza miłość". Paweł (Mikołaj Krawczyk) zakocha się, a obiektem jego uczuć będzie Agnieszka Włodarczyk, czyli serialowa Anka.

To właśnie przy tej pięknej, wysportowanej kobiecie mężczyzna poczuje, że jest rozumiany i ceniony. Para poznaje się, gdy Paweł ma małżeńskie kłopoty. Zauroczony Anką zapisuje się na zajęcia fitness, które ona prowadzi. Czy ta miłość ma szansę na szczęśliwe zakończenie, zwłaszcza że tak trudno Pawłowi zapomnieć o Marysi? Dowiemy się o tym już wkrótce. Premierowe odcinki na antenie Polsatu - już od września.

Ekipy zdjęciowe będą pracowały nad najnowszą serią aż do końca 2010 roku. Losami bohaterów w jesiennym sezonie będzie zarządzać zmieniona ekipa scenarzystów pod przewodnictwem Grażyny Wilczyńskiej.

Reklama

Wiadomo już, że w serialu pojawią się dwie nowe, kluczowe postaci: Ewelina - grana przez Magdę Górską oraz Izabela, w którą wcieli się Joanna Kupińska. Po kilkuletniej przerwie do produkcji wróci też Aneta (Maria Pakulnis).

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł | miłość | Mikołaj Krawczyk | Krawczyk | Włodarczyk