Reklama

Oscary 2008

Kożuchowska żoną Karolaka

"Rodzinka.pl" to nowy serial, który TVP zaczyna kręcić. W rolach głównych dwie gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak.

Ona od dwóch lat ma męża, on deklaruje, że nigdy się nie ożeni, choć jest ojcem trzyletniej Lenki. Kilka tygodni temu udzielił wywiadu, w którym otwarcie przyznał, że nie żyje z mamą córeczki, Violą Kołakowską, bo to lepsze dla dziecka.

Reklama

Wzbudził tym samym wiele kontrowersji, ale psychologowie podzielają tę opinię. Mówią, że bycie ze sobą dla dobra dzieci, to tylko nieumiejętność przyznania się do swoich lęków.

Małgorzata Kożuchowska jest dla odmiany szczęśliwą żoną dziennikarza TVP, Bartka Wróblewskiego. Mówi też, że chciałaby zostać matką, choć nie wyklucza, że nie biologiczną.

Ale niezależnie od statusu rodzinnego oboje, jak na 39-latków przystało mają bogate życiowe doświadczenie.

Z pewnością przełoży się to na serial "Rodzinka.pl", w którym zagrają małżonków. Oparty jest on na francuskim formacie "Parents" i powiada o perypetiach rodziny z trójką dzieci.

Serial ma liczyć 30 odcinków, a ich emisja na antenie TVP 2 jest zaplanowana na wiosnę przyszłego roku.

Zarówno Kożuchowska, jak i Karolak są dziś bardzo rozchwytywani. Aktorka rozpoczyna też pracę nad drugą serią "Nowej", gra jednocześnie w "M jak miłość", a artysta ma kilka propozycji filmów kinowych.

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście aż 193 stacje!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Telemax

Reklama