Reklama

Oscary 2008

Kożuchowska z trójką dzieci

W marcu startuje nowy serial telewizyjnej Dwójki "Rodzinka.pl". W roli Natalii Boskiej zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską. - To kobieta, która łączy życie zawodowe z prowadzeniem domu z wychowaniem trójki synów - opowiada aktorka

Rodzinka.pl" opowiada historię nietuzinkowej i zabawnej pięcioosobowej rodziny. Na jej czele stoją Natalia i Ludwik Boscy, para po trzydziestce, która poznała się jeszcze na studiach. Wzajemna fascynacja, miłość od pierwszego wejrzenia - tak zaczęło się ich wspólne życie. Dziś są rodzicami trzech chłopców: Tomka, Jakuba i Kacpra. Każdy z nich to indywidualista, z inną pasją, temperamentem i charakterem.

Reklama

- To nie jest proste, ale [moja bohaterka] stara się zrobić wszystko jak najlepiej. Czasem się myli, nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania, nie zawsze jest konsekwentna, ale bardzo się stara. Opanowanie gromady charakternych i temperamentnych chłopaków, nie jest łatwe. Do tego dochodzi czwarty mężczyzna - mąż, który pracuje w domu, czasem zamyka się w swoim gabinecie, a wszystko zostaje na głowie Natalii...

W serialowego męża Małgorzaty Kożuchowskiej wcielił się Tomasz Karolak.

Bohaterka "Rodzinki.pl" to - według aktorki - nowoczesna kobieta.

- Jest wiele kobiet, które po urodzeniu dziecka i po urlopie macierzyńskim, wróciły do pracy i to jeszcze na sam szczyt. Dobrym przykładem jest chociażby mistrzyni w tenisie, Kim Clijsters. Ona wykonała ogromną pracę i wróciła na zawodowe wyżyny. W moim zawodzie też jest to możliwe. Wiele aktorek, które robiły karierę, w pewnym momencie zdecydowało się na dziecko, urodziło je i wróciło do pracy. Wróciły bogatsze o nowe doświadczenia życiowe. Wydaje mi się, że można połączyć obie te rzeczy - zapewnia Kożuchowska.

Aktorka dodaje też, że pracowała już na planie filmowym z dziećmi, realizacja "Rodzinki.pl" nie jest dla niej nowością.

- Jestem przyzwyczajona do pracy z dziećmi. Pracowałam z nimi już na początku mojej drogi zawodowej. Zadebiutowałam w filmie fabularnym "Ptaszka", w której grałam z trójką dzieci. Sama mam dwie młodsze siostry, którymi się opiekowałam i brałam udział w ich wychowywaniu. Oczywiście na planie nie jest łatwo, ponieważ to nie są zawodowi aktorzy, ale są niezwykle utalentowani, mają otwartość, która uwiarygodnia scenariusz. Myślę, że w "Rodzince.pl" mieliśmy ogromne szczęście do dzieciaków. Oni są wyśmienici i już niebawem wszyscy się o tym przekonają - zapowiada Kożuchowska.


Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

INTERIA.PL/PAP

Reklama