Reklama

Oscary 2008

Kolejny ślub "Na Wspólnej"

Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej", trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

Para ta ostatnio przeżywała niezwykle trudne chwile związane z chorobą Zuzy, ale okazuje się, że miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody.

Reklama

- Informacja o tym, że Zuza jest nosicielką wirusa HIV pewnie przyspieszyła decyzję o ślubie, aczkolwiek nie dlatego, że para ta chce zdążyć przed najgorszym. Ślub ma podkreślić, jak bardzo Kamilowi zależy na Zuzie, by czuła, że HIV nic między nimi nie zmienia. To ich do siebie zbliża. Zresztą najczęściej jest tak, że nieszczęścia zbliżają ludzi - mówi Małgosia Socha.

Ślub co prawda będzie tylko cywilny i bardzo kameralny, ale nowożeńcy wyglądali olśniewająco, choć Panna Młoda nie wystąpiła w białej sukni. - Mam nadzieję, że widzowie nie będą rozczarowani z tego powodu. Ja bynajmniej nie byłam, ponieważ prywatnie miałam już okazję wystąpić w tradycyjnej sukni ślubnej. Tym razem w serialu biorę ślub cywilny i ta sukienka - łososiowa, w stylu retro, również bardzo mi się podoba - powiedziała Małgosia.

Kazimierz Mazur natomiast w roli Pana Młodego, jak sam przyznał, czuł się dosyć abstrakcyjnie.

- Dla mojego bohatera to szok termiczny, w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście - żartował aktor. - Mam uproszczone zadanie, jeśli chodzi o granie scen ślubnych, ponieważ scenariusz ułożony jest tak, że wszystkie słowa przysięgi wypowiada Zuza, a ja tylko mówię "tak"..

Ślub Zuzy i Kamila zobaczymy już na antenie TVN już 1 grudnia.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: socha | Kazimierz | mazur | Małgorzata Socha | Na Wspólnej | ślub | 'Na wspólnej'