Reklama

Oscary 2008

Kogo lubimy w "M jak miłość"?

INTERIA.PL odwiedziła plan "M jak miłość" i przygotowała specjalny raport z tej wizyty. Przy okazji przeprowadziliśmy wśród naszych użytkowników ankietę na ulubioną gwiazdę serialu. Wyniki okazały się zaskakujące!

Od piątku, 21 listopada, w naszej ankiecie wzięło już udział prawie 26 tys. osób.

Reklama

Okazuje się, że to nie młode gwiazdy "M jak miłość" cieszą się największą sympatią, ale właśnie najstarsze pokolenie. Najwięcej, bo 21 proc. głosów zdobył Witold Pyrkosz, czyli Lucjan Mostowiak, głowa serialowego rodu.

Przez bardzo długi czas w naszej ankiecie "goniła go" jeszcze Katarzyna Cichopek. Dzisiaj jednak okazało się, że wraz z Anną Muchą zdobyły po 13 proc. i obie znalazły się na drugim miejscu rankingu.

Na trzecim miejscu, druga po Lucjanie Mostowiaku najważniejsza osoba w serialowej rodzinie - Barbara, czyli Teresa Lipowska z 9 proc. głosów. Podobny wynik udało się osiągnąć Przemysławowi Cypryańskiemu, który w serialu gra "dopiero" od dwóch lat.

Z 7 proc. głosów na kolejnym miejscu znalazł się Rafał Mroczek, który zdecydowanie wygrał z bratem Marcinem - ten zdobył zaledwie 2 proc.

Dominika Ostałowska z kolei zdobyła 5 proc. i znalazła się przy końcu listy. Za nią uplasowali się jeszcze: Małgorzata Kożuchowska i Robert Moskwa (po 4 proc.), Marieta Żukowska, Andrzej Młynarczyk, Joanna Koroniewska (po 3 proc.), Karolina Nowakowska i Kacper Kuszewski (po 2 proc.).

Ciekawe, na ile te wyniki ankiety odzwierciedlają sympatię widzów do aktorów, a na ile sympatię do postaci? Głosowanie wciąż trwa, zapraszamy więc do wzięcia udziału w ankiecie "Twoja ulubiona gwiazda serialu "M jak miłość".

Podczas naszej wizyty na planie "M jak miłośc", w Konstancinie, gdzie mieści się serialowy dom studentów na Deszczowej, trwały właśnie zdjęcia do odcinków, które zostaną wyemitowane w lutym 2009 roku. INTERII.PL udało się porozmawiać m.in. z Przemysławem Cypryańskim, a także Rafałem Mroczkiem i Anną Muchą, których zapytaliśmy o dalsze losy uczucia Madzi i Pawła.

Zapraszamy do specjalnego raportu o "M jak miłość"!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wizyta | miłość | “M jak miłość” | "M jak miłość"