Reklama

Oscary 2008

"Klan": Więź nie tylko naukowa

W życiu Krystyny Lubicz ponownie pojawi się profesor Vujković. Spotkanie będzie sympatyczne, ale tylko do pewnego momentu.

Profesora Vujkovicia gra aktor i piosenkarz Roman Frankl, syn piosenkarki Marii Koterbskiej. Na co dzień występuje w najlepszych teatrach Wiednia, ale co jakiś czas korzysta z zaproszenia swojego przyjaciela Pawła Karpińskiego, współproducenta "Klanu", i pojawia się na planie serialu.

Tym razem Vujković odwiedzi Krystynę (Agnieszka Kotulanka) w towarzystwie atrakcyjnej asystentki Sandry Lisek (Monika Radziwon). Gospodyni natychmiast zauważy, że ją zna.

Okaże się, że Sandra jeszcze cztery lata wcześniej była studentką Krystyny. Potem wyjechała na stypendium do Zagrzebia, gdzie Stiepan miał wykłady. Tak się poznali...

Reklama

Po kilku gestach Krystyna zorientuje się, że tych dwoje łączy więź nie tylko naukowa. Okaże się, że profesor przyleciał do Warszawy w sprawie polskiego wydania swojej najnowszej książki.

- Jestem pod jej wrażeniem! - stwierdzi Krystyna. - Do tego stopnia, że postanowiłam zrobić ci niespodziankę i przetłumaczyłam już pierwszy rozdział.

Wywoła tym zmieszanie Stiepana oraz jego towarzyszki. Powód? To właśnie Sandrze Vujković powierzył tym razem przetłumaczenie swojej pracy...

Dla Krystyny Lubicz będzie to jak policzek.

A.IM

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"