Reklama

Oscary 2008

Kinga Zduńska: Kariera czy córka?

Bohaterka "M jak miłość" Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) stanie niebawem przed dylematem: kariera zawodowa czy wychowywanie córeczki Lenki? Będzie miała twardy orzech do zgryzienia, bo z jednej strony chciałaby poświęcić się dziecku, z drugiej wie, że trzeba z czegoś żyć. Co wybierze?

Pewne jest to, że propozycja Mirki (Andżelika Piechowiak) da jej do myślenia. Szefowa zaproponuje jej powrót do pracy na nowych i to znakomitych warunkach! Propozycja będzie naprawdę kusząca: awans (Kinga miałaby przejąć stanowisko i dotychczasowe obowiązki Mirki) plus łączące się z nim apanaże (przede wszystkim duża podwyżka).

Reklama

Czas na opiekunkę?

Dla Mirki oczywiście wszystko będzie banalnie proste: - Skoro dostajesz dużo wyższą pensję niż wcześniej, teraz spokojnie możesz sobie pozwolić na opiekunkę - powie z wrodzoną sobie pewnością w głosie. Propozycja Mirki bardzo ucieszy Piotrka, męża Kingi (Marcin Mroczek). Będzie dumny jak paw. W końcu jego żonę docenili jak należy!

Kolejna ciąża!

Ona sama jednak będzie miała poważne wątpliwości. Tym bardziej że Maria Rogowska (Małgorzata Pieńkowska), mama Piotrka, w końcu zbierze się na odwagę i wyzna wszystkim, że również zostanie mamą. A to oznacza, że nie będzie mogła pomagać im przy Lence.

Oczywiście, zawsze Kinga może się zwrócić o pomoc do swojej matki. Z tym, że Krystyna Filarska (Hanna Mikuć) jest właśnie szczęśliwie zakochana w ojcu Madzi. W tej sytuacji aż głupio ją angażować w codzienne obowiązki przy dziecku. Przecież kobieta też ma prawo do ułożenia sobie życia.

Powrót do pracy

Co zrobi Kinga? Ostatecznie - za namową całej rodziny - zdecyduje się na powrót do pracy. Piotrek obieca wziąć na siebie dużą część obowiązków związanych z opieką nad Lenką. Także Krystyna Filarska zaoferuje gotowość pomocy. A i babcia Maria do czasu swojego porodu będzie do dyspozycji młodych rodziców. Podobne rozterki w prawdziwym życiu czekają też Katarzynę Cichopek, która za kilka miesięcy również zostanie mamą.

Więcej informacji nie tylko na temat "M jak miłość" znajdziecie w najnowszym numerze "Świata Seriali".

Świat Seriali

Reklama