Reklama

Oscary 2008

Kinga Rusin na planie "Niani"

W długi majowy weekend telewizja TVN rozpocznie emisję nowego, dziewiątego sezonu serialu "Niania". Przypomnijmy, że jest to jednocześnie ostatni sezon serialu. Widzowie mogą liczyć na kilka niespodzianek.

W sobotę, 2 maja, o godzinie 20.00 na antenie TVN widzowie zobaczą ostatni odcinek ósmego sezonu "Niani". A zaraz po nim, o godzinie 20.35 pierwszą odsłonę dziewiątego - ostatniego sezonu serialu.

Reklama

Z tej okazji fani losów rodziny Skalskich mogą się spodziewać niespodzianki. W rolach gościnnych zobaczymy m.in. Kingę Rusin, Weronikę Marczuk-Pazurę, Michała Piróga, Tomasza Kina oraz Grzegorza Halamę.

Ostatnimi czasy rodzina Skalskich nie może narzekać na brak atrakcji. Wizyta byłych teściów Maksa, eksperyment z nową nianią, miłość Małgosi (Maria Maciejewska) i - co najważniejsze - wiadomość o ciąży Frani (Agnieszka Dygant).

To tylko niektóre z historii, jakie im się ostatnio przytrafiły. Teraz pozostaje kwestia powiedzenia Maksowi (Tomasz Kot), że zostanie ojcem. Tylko jak to zrobić? Na domiar złego, nieświadomy sprawy mąż wyzna Frani, że nie chce mieć więcej dzieci.

Media2.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVN SA | widzowie | Kinga Rusin | kinga | Rusin