Reklama

Oscary 2008

Kasia Glinka złą szefową?

Pracowników klubu fitness Kasi Górki (Katarzyna Glinka) w "Barwach szczęścia" czeka spora niespodzianka! Kaśka znowu jest zakochana i postanowiła... wyjechać. Co stanie się z jej klubem? Czy zgrana i wesoła ekipa straci pracę?

Serialowa Kasia Górka (Katarzyna Glinka) jest dobrze znana wszystkim widzom. Wiemy, że prowadzi klub fitness i zatrudnia w nim pracowników. Postaraliśmy się czegoś o nich dowiedzieć. Damian (Tomasz Brzózka) zagrał w "Barwach szczęścia" z ciekawości. Nie jest bowiem aktorem, ale... trenerem osobistym.

Reklama

- Zadzwoniła do mnie menedżerka klubu, w którym kiedyś pracowałem. Powiedziała, że poleciła mnie producentom serialu. Stwierdziłem, że mogę spróbować.

Tomek może pochwalić się szczególnymi osiągnięciami.

- Jestem zawodnikiem i reprezentantem Polski w fitness gimnastycznym. 4 maja zdobyłem wicemistrzostwo Polski.

Oprócz tego udziela regularnych porad w jednym z czasopism dla pań.

- Prezentuję różne ćwiczenia, radzę, jak się zachowywać, gdy trening stał się nudny, jak go zmienić, zdynamizować, udzielam porad dietetycznych. Mówię, jakie ćwiczenia są bezpieczne, na co zwrócić szczególną uwagę, żeby nie nabawić się kontuzji kolan czy kręgosłupa.

Uwaga! Tomek Brzózka trenuje nie tylko medialne osoby.

- Owszem, pracuję z osobami z telewizji, ale nie jest to mój główny target. Wyciągam rękę do każdego, kto potrzebuje pomocy.

Natomiast serialowa Anita (Karolina Dafne Porcari) i Kamil (Kamil Półtorak) to dyplomowani aktorzy. Karolina na brak pracy nie może narzekać. Dużo gra w Teatrze Wytwórnia na warszawskiej Pradze. Pamiętamy ją z filmu "RH+", "Magda M" czy "Wydział zabójstw". Na pytanie, czy po roli Anity posypały się kolejne zawodowe propozycje, odpowiada.

- Posypały się, tylko, niestety, albo "stety" zza granicy. Zagrałam we włoskiej produkcji "Come L'Ombra" w reż. Mariny Spady i w filmie "Secrets and sisters" w reż. Francesco Josta.

Kamil czeka na rolę życia - np. człowieka, który jest chory na raka i ma ostatni tydzień życia przed sobą.

Pogromcy tłuszczu

Nic dziwnego, że właśnie im zostały powierzone role instruktorów fitness. Wszyscy wyglądają zniewalająco! Co robią, by być w tak dobrej formie? Tomek - wiadomo. Karolina mówi, że zawsze je to, na co ma ochotę, tylko z umiarem.

- Kiedyś się odchudzałam, ale teraz tracę wagę przed każdą premierą.

Kamil Półtorak zagrał w "Klanie" instruktora tańca Bożenki, w serialu "Na kocią łapę" - tancerza Sławka. Czy taniec jest jego sposobem na dobrą kondycję?

- Ogólnie sport. Sposobem na dobrą kondycję jest dieta.To jakieś 70% sukcesu, a pozostałe 30% to ćwiczenia - m. in. taniec.

Trudno było nie zapytać o szefową klubu, Kasię Górkę jej serialowych pracowników.

- Jeśli chodzi o kontakty prywatne, to bardzo dobrze - mówi Karolina Porcari. - Kasia jest super koleżanką. A jeśli chodzi o współpracę serialową - czasem dochodzi do spięć, ponieważ Kasia przynosi swoją prywatność do pracy, co mnie (czyli Anicie) niekoniecznie odpowiada.

Pamiętamy, że instruktorzy organizowali w klubie różne imprezy. Był alkohol, papierosy, głośna muzyka...

- To takie imprezy integracyjne, na które zapraszani są też klienci klubu - zapewnia Kamil Półtorak. - Ani ja, ani Anita czy Damian nie palimy. A w tym, że się czasami napijemy czerwonego wytrawnego wina nie widzę nic złego. Wino z czerwonych winogron ma pozytywny wpływ na produkcję czerwonych krwinek i krążenie krwi. Samo zdrowie! Oczywiście w rozsądnych ilościach.

Gdzie ten książę?

Kamil i Damian są singlami. Z całej trójki tylko Anita założyła rodzinę. Ze śmiechem mówi, że chciałaby poznać swojego serialowego męża.

- Podobno już długo jesteśmy ze sobą, mamy nawet dziecko. To musi być jakiś udany związek. Gdzie jesteś, mój książę?!

Po nieudanym związku z Samem (Samuel Palmer) Kasia chciała odpocząć od facetów. Nie udało się... Od pewnego czasu spotyka się z Ksawerym (Sebastian Cybulski). Mimo ostrzeżeń ze strony Julki (Marta Nieradkiewicz), zakochała się w nim. Chłopak zabierze ją do rodzinnego Zakrzewia, by pokazać miejsce, gdzie chce otworzyć kancelarię adwokacką. Wkrótce potem Kaśka oznajmi swoim pracownikom, że postanowiła wyjechać z Ksawerym. Anita pomyśli, że na nią spadnie ciężar prowadzenia klubu. Już raz ją przecież zastępowała i świetnie sobie poradziła. Jak wielkim zaskoczeniem będzie dla niej, gdy dowie się, że Kaśka wyznaczyła do tego zadania Kamila! Kasia wyjaśni, że skoro chłopak prowadził klub w Niemczech, lepiej sobie poradzi...

Więcej czytaj w magazynie "Świat Seriali".

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka | katarzyna | glinki | ćwiczenia | kamil | glinka | kasia | Kasia Glinka