Reklama

Oscary 2008

Jedzie podbić Hollywood

Robert Kudelski, znany z roli Michała w "Na Wspólnej", wystąpi w serialu "CSI: Kryminale zagadki Las Vegas". Czy będzie to jego bilet do Hollywood?

Aktor przyznał, że po planowanym urlopie, który chciałby spędzić w Ameryce Południowej, po drodze wpadnie do Stanów. Ma tam porozmawiać z przedstawicielem pewnej firmy produkcyjnej.

"Zostałem obsadzony w serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" - zdradza Kudelski - "To dość duża rola, zagram w dwóch odcinkach u boku gwiazd Hollywood. Chętnie pochwaliłbym się, o kogo chodzi, ale nie mogę, bo do milczenia zobowiązuje mnie kontrakt".

Zdjęcia mają ruszyć w drugiej połowie roku, skończą się 26 kwietnia 2009 roku. Amerykańscy widzowie będą mogli zobaczyć polskiego aktora w nowych odcinkach serialu już w czerwcu przyszłego roku.

Reklama

Na razie Kudelski kończy zdjęcia do tysięcznego odcinka serialu "Na Wspólnej". W jubileuszowym odcinku pojawi się m.in. Kondrad z "Niani". To taka mała rewizyta po niedawnym epizodzie Roberta w serialu "Niania". Zresztą z odtwórczynią tytułowej roli - Agnieszką Dygant studiował na tym samym roku w szkole aktorskiej.

"Konrad przyjedzie z dziećmi Maksa, bo nasi bohaterowie będą poszukiwać... niani dla dziecka" - opowiada serialowy Michał - "Trochę zakręcona, dziwna historia osadzona w realiach "Na Wspólnej", ale równocześnie oderwana od rzeczywistości".

O swojej wizycie na planie "Niani" mówi:

"Wspieramy się i pokazujemy, że jesteśmy jedną wielką rodziną. Być może fani "Niani" dzięki temu przekonają się do "Na Wspólnej".

W nowych odcinkach w życiu Michała pojawi się trochę rozterek moralnych przede wszystkim związanych z dzieckiem, które niedawno przyszło na świat. Z takiego rozwoju wypadków cieszy się Kudelski, bo "będzie mieć więcej do zagrania". A jak mu się pracuje z małym aktorem?

"Taki szkrab od razu wzbudza uczucie szalonej sympatii" - wyznaje aktor - "Trzeba się z nim delikatnie obchodzić i dbać, by niczego mu nie brakowało".

"Na Wspólnej" kręcone jest już od pięciu lat i od pięciu lat Kudelski jest żonaty... ale tylko na planie. Wraz z Iloną Wrońską grają małżeństwo.

"Za chwilę to będzie jeden z najdłuższych związków w moim życiu" - śmieje się aktor.