Reklama

Oscary 2008

Jan Frycz gościem "Hotelu 52"

Nieogolony, z wyrytą na twarzy wyraźną niechęcią do życia, a na dodatek pijany. Bohater grany przez Jana Frycza pojawił się niedawno w "Hotelu 52".

Aktor wystąpi gościnnie w jednym z odcinków polsatowskiego serialu i wcieli się w znanego lekarza Dębskiego.

Reklama

W "Hotelu 52" trwają przygotowania do konferencji medycznej. Ma na niej wystąpić wybitny neurochirurg, na którego obecności zależy wielu osobom, m.in. Pauli (w tej roli Magdalena Kumorek). Dziewczyna ma nadzieję, że profesor pomoże jej mężowi. Tymczasem pojawienie się Dębskiego może okazać się wielkim rozczarowaniem dla wszystkich.

"Hotel 52" to współczesna opowieść rozgrywająca się we wnętrzach luksusowego hotelu usytuowanego w centrum Warszawy. Bohaterką serialu jest Natalia Lipska (Laura Samojłowicz), 24-latka, młoda, spontaniczna, bezpośrednia dziewczyna, która nieoczekiwanie została właścicielką hotelu.

Każdy z odcinków stanowi zamkniętą historię odwiedzających to miejsce gości. Główne role grają: Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Rafał Królikowski oraz młody, obiecujący aktor Krzysztof Kwiatkowski. W każdym odcinku widzowie będą mieli możliwość zobaczenia plejady polskich gwiazd, które będą grały epizodyczne role.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: hotel | aktor | Jan Frycz | frycz