Reklama

Oscary 2008

Jack, Sawyer? Nie! Charlie

Evangeline Lilly, znana widzom przede wszystkim z roli Kate Austen w produkcji "Lost" ("Zagubieni"), jest uznawana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek. Niedawno wyznała, że po zakończeniu prac nad serialem zamierza na dłuższą chwilę rozstać się z zawodem.

Artystka skończyła stosunki międzynarodowe, biegle mówi po francusku, uwielbia pływać kajakiem, biegać, surfować i podróżować, a ostatnio ...wróciła do pracy modelki.

"Na brak zajęć na pewno nie będę narzekać" - przyznaje.

Ostatni sezon cieszącego się znakomitą oglądalnością serialu "Lost" zbliża się wielkimi krokami ku końcowi. Widzowie zastanawiają się czy grana przez aktorkę Kate wraz z resztą rozbitków lotu Oceanic 815 wróci szczęśliwie do domu.

"Mogę odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z serialem, z wyjątkiem jednego - jak się to wszystko skończy" - żartuje Lilly.

Reklama

I dodaje: "Wiedzą to chyba tylko pomysłodawca J. J. Abrams i... Matt Fox, grający Jacka Shepharda, skądinąd prywatnie mój serdeczny przyjaciel. Postanowił jednak milczeć jak grób, a ja ten wybór szanuję. Ostatni odcinek będzie trwał dwie godziny - to jedno mogę już teraz zdradzić". Aktorka wystąpiła niedawno w kampanii reklamowej L'Oreal.

"To było dosyć zabawne doświadczenie, w dodatku odbiło się szerokim echem na forach internetowych. Fani mieli mi za złe, że - występując u boku Evy Longorii - ustępuję jej miejsca. Pisali: Eva błyszczała, Evi stała w cieniu. Cóż, postanowiłam oddać Longorii show, zwłaszcza że to ona od lat jest twarzą kampanii" - tłumaczy artystka.

Wierni fani "Lostów" mają fioła na punkcie występujących w nim aktorów. Także Evangeline Lilly nie odstępują nawet na krok.

"O tak, niedawno miało miejsce zabawne wydarzenie. Przyleciałam z rodzinnej Kanady do Los Angeles. Moja siostra wysiadła z samolotu pierwsza i udała się po walizki. Została dosłownie wchłonięta przez tłum. Ja w tym czasie spokojnie odjechałam taksówką. Proszę jednak nie myśleć, że wykorzystuję podobieństwo Andrei. Ona uwielbia wszystkie te małe, niewinne gierki" - wyznaje serialowa Kate Austen.

Całe życie aktorki skupione jest wokół "Lostów". Prywatnie związana jest bowiem z Dominikiem Monaghanem, odtwarzającym w serialu rolę Charliego.

"Przygotowujemy się do ślubu. Prawdopodobnie nastąpi to tuż po zakończeniu prac nad serialem" - zdradza Lilly.

Tymczasem sercowe wybory jej bohaterki nie są już takie proste.

"Waha się między Jackiem (Matthew Fox) a Jamesem (Josh Halloway). Którego z nich wybierze? Wie to chyba tylko J. J. Abrams" - kończy gwiazda.

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"