Reklama

Oscary 2008

Gwiazdy w "I kto tu rządzi?"

Plejada gwiazd w trzeciej serii "I kto tu rządzi?". Obok Lindy i Foremniak wystąpią: Tamara Arciuch, Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Ibisz i Zygmunt Chajzer.

Agacie (Małgorzata Foremniak) przybędzie nowa rywalka. Katarzyna Skrzynecka zagra Genevieve, córkę francuskiego producenta perfum, której wpadnie w oko Tomek (Bogusław Linda). Kobieta będzie go chciała wynająć od Batyckiej na bankiet, co wzbudzi jej zazdrość. Agata choć się do tego nie przyznaje, podkochuje się w swojej pomocy domowej.

Reklama

Obok Skrzyneckiej wystąpią też Krzysztof Ibisz i Zygmunt Chajzer. Pojawią się na spotkaniu organizacyjnym dla rodziców w szkole prowadzonej przez zakonnice. Chce tam podjąć naukę Marta (Gabrysia Pietrucha), a siostra Antonina (Ewa Szykulska) opowie o zaletach takiej placówki.

Z kolei Tomek trafi do szpitala z objawami zapalenia wyrostka robaczkowego. Zaopiekuje się nim, piękna, ale wyjątkowo oziębła pielęgniarka (Tamara Arciuch). Pomimo, że Tomek będzie starał się ją oczarować, pozostanie niewzruszona. Nowa konkurentka sprawi, że Agata przyniesie do szpitala swojej chorej pomocy domowej wielki bukiet kwiatów.

Podobnie jak poprzednie serie, kolejną wyreżyseruje Maciej Ślesicki. Telewizyjna premiera już jesienią.

Zapraszamy na oficjalną stronę serialu.

Świat Seriali

Reklama