Reklama

Oscary 2008

Gościnnie w "Tylko miłość"

Nowa postać w "Tylko miłość". W serialu gościnnie pojawił się Jacek Kopczyński, partner Patrycji Markowskiej. Wcielił się w rolę menadżera, który nawiązuje współpracę z Sylwią Stern (Urszula Grabowska). Piosenkarka już wkrótce zapragnie wrócić na scenę i nagrać kolejną płytę.

Sylwia spotka się z nowym menadżerem. Wspólnie będą starali się zmienić wizerunek gwiazdy pop. Czy jednak Sylwia przejdzie metamorfozę, artystyczną przemianę, wynikającą z rozwoju osobowości, jak proponuje Dziuras i czy ich współpraca okaże się długotrwała?

To jednak nie jedyny wątek 64. odcinka serialu, którego emisja zaplanowana jest na 30 kwietnia.

Przeszczep nerki Adama (Andrzej Nejman) Marii (Halina Golanko) przebiegł bez komplikacji. Bracia Rozner z niecierpliwością czekają na reakcję organizmu matki - w ciągu najbliższych dni może nastąpić odrzucenie organu, mimo pozytywnej weryfikacji zgodności tkankowej. Sytuacja jest napięta.

Reklama

Napięcia nie brak również u Wiktora (Andrzej Andrzejewski) i Doroty (Małgorzata Socha). On wciąż próbuje nakłonić ją do małżeństwa. Dziewczyna, mimo że daje do zrozumienia, iż nie ma wątpliwości co do samego związku, wciąż broni się przed ślubem.

Z kolei Rafał (Bartek Świderski) otrzymuje pismo z banku. Żądają natychmiastowej spłaty kredytu. Grożą zajęciem willi, która była zabezpieczeniem pożyczki. Rafał może stracić dom. Maja (Małgorzata Kożuchowska) decyduje się na samotny wyjazd nad morze. Chce w spokoju przemyśleć sprawy dotyczące jej dalszego życia - macierzyństwa i jej związku z Rafałem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: miłość | Tylko miłość

Reklama