Reklama

Oscary 2008

Deląg trenerem samooobrony!

Bohaterki "Apetytu na życie" Julia i Zuzia idą na kurs samoobrony. Poznają tam zabójczo przystojnego trenera. W tej roli - Paweł Deląg!

Chociaż Julia (Maja Hirsch) i Zuzia (Karolina Piechota) znają się od lat, to nigdy nie podejrzewały, że ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę przez... mężczyznę! Tymczasem ich wspólna wyprawa do klubu sportowego zamieni się w rywalizację o względy przystojnego trenera, Romana Słomczyńskiego (Paweł Deląg).

Reklama

Wystarczyła chwila, żeby Zuza zagięła parol na Romana. Będzie nim zafascynowana do tego stopnia, że nie zauważy jego spojrzenia skupionego na Julii.

A tymczasem Słomczyński od pierwszej chwili będzie zauroczony lekarką. Będzie chciał się o niej dowiedzieć czegoś więcej od Zuzi. Ona jednak uzna, że trener jest zainteresowany właśnie nią!

To odkrycie da Zuzi impuls do działania. Po wyjściu z klubu, udając, że zostawiła w szatni pończochy, postanowi wrócić - i to sama, bez Julii!

Roman nawet nie będzie próbował ukryć swojego rozbawienia, kiedy usłyszy jej tłumaczenie. Jednocześnie wykorzysta sytuację, żeby zapytać Zuzię czy Julia jest z kimś związana. I chociaż odpowiedź nie będzie jednoznaczna, to da mu jednak nadzieję.

Podczas kolejnej wizyty dziewczyn w klubie, Roman zaprosi swoją wybrankę do kina. Spędzą wspólnie miły wieczór. Tuż po ich rozstaniu Julia spotka poruszoną Zuzię. Okaże się, że jest zazdrosna i uważa, że przyjaciółka odbiła jej faceta! Kłótnia będzie wisieć w powietrzu.

Marzena Juraczko

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Teleświat

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg | Paweł | kurs samoobrony | zuzia | julia